.

.

DYNWAVE Прстен Организатор Кутија Љубов Форма Деликатна Мода Дијамант Намали Убавина Накит Фах Приказ Премија за Ангажирање Свадба Семејство Жените Возрасни - Пинк

DYNWAVE Прстен Организатор Кутија Љубов Форма Деликатна Мода Дијамант Намали Убавина Накит Фах Приказ Премија за Ангажирање

DEN 211.92

Износот
Во форма достапна за нарачката

Добра за посебни прилики како Предлог,Ангажирање, Свадби, Роденден, и Годишнина.Срце облик стил на дизајн го прави вашиот прстен кутија изгледа Единствен и елегантен.Со Сина боја LED Светло, Тоа ќе ви помогне да се создаде романтична атмосфера кога предложи или ангажман,тоа се пали автоматски при отворање на кутијата,без Батерија.Изработен од Пластика,Светли бои и текстура.Можете исто така да го користите како мали накит складирање кутија за прстен, earings, brooch или pendant, дури и монети.Опис : - Срце облик стил на дизајн го прави вашиот прстен кутија изгледа Единствен и домот - Со Сина боја LED Светло, Тоа ќе ви помогне да се создаде романтична атмосфера кога предложи или ангажман,тоа се пали автоматски при отворање на кутијата,без Батерија - исто така Можете да го користите како мали накит складирање кутија за прстен, earings, brooch или pendant, дури и монети - Направени од Пластика,Светли бои и текстура - Совршени за посебни прилики како Предлог,Ангажирање, Свадби, Роденден, и Anniversary Specification : - Материјал : Plastic Size Табела : 7.2x6.6x4.5cm/2.83x2.60x1.77inch Package Вклучува : 1 Парче Прстен Box Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Особините

- Material:
Plastic
Size Chart:
7.2x6.6x4.5cm/2.83x2.60x1.77inch :
Package Includes:
1 Piece Ring Box :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :

Купувачите избираат и