.

.

WFF Мултифункционален Прилагодливи Преносни Дете Седиште во Три Точки Појасот PP Бебе Стол (Боја : Портокал)

WFF Мултифункционален Прилагодливи Преносни Дете Седиште во Три Точки Појасот PP Бебе Стол (Боја : Портокал)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мулти-функција : три начини на употреба : висок јадење стол, мал стол и преносни помошни јадење стол, користите подолго време.Анти-совет за безбедност дизајн : Двоен четири-агол структура и четири-фиксна точка-точка за поддршка, фиксен и не тресење.Круг агол дизајн : направивме работ chamfer дизајн, тркалезни и мазни, за да се избегне бебе од гребење.Три-point појасот : fixed анти-излегува, прилагодлив дизајн.(Потсетување : Кога ја користите, ве молиме носи сигурносен појас за вашето бебе безбедно да се јаде.).Материјал : безбедно PP материјал + челик + ABS.Се се уште се грижиш за брка вашето бебе да се хранат?Дали сте загрижени дека вашиот бебето нема да јаде сам во градинка?Се што не се имаше вечера со вашето семејство за долго време?Вие треба да се подготват мултифункционален јадење стол за вашето бебе, така што на вашето бебе може да се развие добра навика на исхрана на свој, и лесно може да го придружува на вашето дете да расте здрава!Име на производ : Младата Јадење Chair Application : 6 месеци-4 години old Material : PP+Челик+ABSColor : сина, orange Size : 60*57*91cm (Висок режим), 45*43*65cm (краток режим)✔ Топло совети : Поради осветлување и упатство за мерење, бојата може да има мали разлики, а должината може да има грешка на 1-2 cm.Ве молиме погледнете го вистински производ примени.✔ Услуга : за Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговор во рок од 24 часа.

Особините

Купувачите избираат и