.

.

Finever Мини Стапче Massager Рачни со 4 Глави Џеб Пенкало за Телото, Лицето, Вратот, Главата,Грбот (1Pk Сина)

Finever Мини Стапче Massager Рачни со 4 Глави Џеб Пенкало за Телото, Лицето, Вратот, Главата,Грбот (1Pk Сина)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Патување-Готов дизајн, совршено пренослив.Помогне да се ублажат око замор, активирајте клетки, одложување на стареењето на кожата, намалување на кожата фини линии, и ја прават кожата повеќе мазна и компактен.Компактен и ултра-светлина, тежина само 1.4 унци.Зголемување на циркулацијата на крвта, ги опуштаат мускулите,мини терапија за лице.Мали Фацијална Масажа (Батерија, не се вклучени).Естетската Убавина Massager целосна масажа на телото Вклучува 4 меѓусебно масажа глави Мал, но многу powerfu,ја Зголемува циркулацијата на крвта.Убавината Massager Алатка,не само што може да се користи од себе, но исто така и како подарок да ги семејство или пријатели ,и др .Електрична енергија : 1 х АА Батерија (не се вклучени) Пакет : 1 x Мини Massager 4 x Масажа Глави.

Особините

Купувачите избираат и