.

.

Dixon PWH25 Вода Црево со Сини TPE Маска, 5/8 ID x 25', Полипропилен

Dixon PWH25 Вода Црево со Сини TPE Маска, 5/8 ID x 25', Полипропилен

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакет Тежина : 4.0 lbs.Пакет Количина : 1. Тип На Производ : Индустриски Црева.Земја На Потекло : Сад. 5/8" ID x 25' Polypro Вода Црево w/ Сино TPE Капак.Започна во 1916 година, Dixon Вентил и Спојување на Компанијата се зголеми за да биде светски лидер во производство и снабдување на индустриски црево фитинзи и додатоци.

Особините

Купувачите избираат и