.

.

MNYR 3pcs Зелена Запечатување Восок Печат Печат Восок Стапови Декоративни Свадба Покани Подарок Картички Запечатување Восок Печат Печат Стап

MNYR 3pcs Зелена Запечатување Восок Печат Печат Восок Стапови Декоративни Свадба Покани Подарок Картички Запечатување Восок

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Боја : Зелена.Пакетот Вклучува : 3pc Зелена восок стапчиња.Восок се Држиме Димензии : Должина : 9 CM (3.5 инчи);Width : 1 CM (0.4 инчен);Еден восок стап може да се направи за 8-15 заптивки.Многу Голема Идеја да се печат вашиот подарок картичка или invitaions со овој запечатување восок!.Ние може да направи персоналните сопствени восок печат марки!Ние, исто така, може да направите персонализирана custom sizes марки!Ве молиме контактирајте со нас за детали! : ).Многу Голема Идеја да се печат вашиот подарок картичка или invitaions со овој запечатување восок!Боја : Восок се Држиме Димензии : Должина : 9 CM (3.5 инчи);Width : 1 CM (0.4 инчи) Еден восок стап може да се направи за 8-15 заптивки.Ние може да направи персоналните сопствени марки!Ние, исто така, може да направите персонализирана custom size марки!Ве молиме контактирајте со нас за детали! : ) Ве молиме да ја посетите нашата продавницата за повеќе неверојатни и креативни производи! : ).

Особините

Купувачите избираат и