.

.

Harilla Пластични Боја Четка Слив Када За Миење - Квадрат

Harilla Пластични Боја Четка Слив Када За Миење - Квадрат

DEN 263.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направени од високо квалитетни пластични, трајни и здрав, но лесни, дизајн за долго време се користи.Три делови за одржување на четки и бои, совршени за чистење, почиста и најчистите миење на вашите четки, заштеда на време да уживаат во слика.Мулти-функционални боја четка за миење - карактеристики капак (2 во 1 боја чувар и sectioned палета) и 3 одделни прегради, погодно делови за одржување на четки и бои.Со мешавина на носителот, погодно за патување и отворено сликарство.На страна дупки ви овозможува да носител и организатор на вашите четки.Ребра на дното за лесна четка за чистење; четки може да биде суспендирана во течна без дробење четка за коса.Опис : - Мулти-функционални боја четка за миење - карактеристики капак (2 во 1 боја чувар и sectioned палета) и 3 одделни прегради, погодно делови за одржување на четки и бои - Со мешавина на носителот, погодно за патување и отворено сликарство.На страна дупки ви овозможува да носител и организатор на вашите четки. - Направен од високо квалитетни пластични, трајни и здрав, но лесни, дизајн за долго време се користи - Три делови за одржување на четки и бои, совршени за чистење, почиста и најчистите миење на вашите четки, заштеда на време да уживаат во слика - Ребра на дното за лесна четка за чистење; четки може да биде суспендирана во течна без дробење четка за коса.Спецификација : - Материјал : Пластика - Size : Прибл. 160 x 90 mm / 6.3 x 3.54 inch Package Вклучува : 1 Парче Боја Четка за Миење.

Особините

Купувачите избираат и