.

.

Superdental Избрани Еластична Ортодонтски Ligature Врски Цвет Модел Бои 1000/1Pack

Superdental Избрани Еластична Ортодонтски Ligature Врски Цвет Модел Бои 1000/1Pack

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

1. Висока цврстина и еластичност.Нежна и континуирано сила.Добра меморија.достапни се прилагоди според специфичните барања на клиентите,цртан филм серија, вклучувајќи kitty врски ,цвет врски и Цвет врски. 2. Пакет : 40pcs/круг, 25 круг/pack (1000 врски по пакет). 3. тип : Цвет врски. 4. Количина : 1000pcs, секој пакет содржи мулти-обоени.

Особините

Купувачите избираат и