.

.

Coax Кабел, Високо Флексибилни системи за видео надзор Продолжување USB Кабел Аудио Звучна Картичка Адаптер Трајни производи за ЖИВО ТВ Кутија, LCD Монитор,CCTV Систем(15 М

Coax Кабел, Високо Флексибилни системи за видео надзор Продолжување USB Кабел Аудио Звучна Картичка Адаптер Трајни производи

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【За Комерцијални и станбени】Професионални затворени коло телевизија + видео DC напојување, погоден за Комерцијални и станбени употреба. 【Професионални】DIY инсталација со професионален ефект. 【Трајни и лесни】Времето-отпорни, издржлив и лесен.Тоа е безбедна, сигурна и ефикасна. 【Тешко пластика, метал и бакарна жица】Усвои трајни тешко пластика, метал и бакарна жица, обезбедува максимална трајност и долг животен век. 【Висок квалитет】100% сосема нов висок квалитет BNC видео и DC моќност продолжување кабел.Објектот е 10 M долго стручни и практични BNC видео и DC моќност продолжување кабел за инсталирање на вашиот CATV безбедносна камера систем.Тоа може да биде директно вметнат во надзор на камерата, вградени во компјутерот и видео картичка.Карактеристики : 100% сосема нов висок квалитет BNC видео и DC моќност продолжување кабел.Усвоен трајни тешко пластика, метал и бакарна жица, обезбедува максимална трајност и долг животен век.Времето-отпорни, издржлив и лесен.Тоа е безбедна, сигурна и ефикасна.DIY инсталација со професионален ефект.Професионални затворени коло телевизија + видео DC напојување, погоден за Комерцијални и станбени употреба.Погоден за на ТВ ,ТВ Кутија , LCD Монитор ,CCTV систем Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Пластични Боја : Црна Должина : 5m / 196.9 во, 10m / 393.7 во, 15 милиони / 590.6 во, 20м / 787.4 во (Изборен) Конектор : BNC + 2.1 mm DC конектор Пакет Тежина : Околу. 137g / 4.8 oz Пакет се Вклучени : 1 * Продолжување Кабел Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Особините

Condition:
100% Brand New
Material:
Plastic
Color:
Black
Length:
5m / 196.9in, 10m / 393.7in, 15m / 590.6in, 20m / 787.4in (Optional)
Connector:
BNC + 2.1mm DC connector
Package Weight:
Approx. 137g / 4.8oz
Package Included:
1 * Extension Cable :
Note:
Please allow 1-3cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :

Купувачите избираат и