.

.

Ayrsjcl Алуминиумска Конзерва Тегли Мали Празни Тенџере Мини Козметика Складирање Кутија Шминка Креми Примерок Контејнери

Ayrsjcl Алуминиумска Конзерва Тегли Мали Празни Тенџере Мини Козметика Складирање Кутија Шминка Креми Примерок Контејнери

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Алуминиум е нерастворлив во вода, па алуминиум пакување е високо корозивни и водоотпорен.Алуминиум може да се формира оксид филм што го спречува метал корозија во влажен воздух.Освен за пакување на трошоците, anticorrosion, highend , и да се прошири производ рок на траење.Лесно да се носат, без простор, 100% рециклираат, мала тежина, nondamaging, нема загадување на околината. 100% Сосема нов и висок квалитет.Спецификација : Боја : сребро.Капацитет : 60ml.Големина на : (дијаметар * висина * дебелина) 62 * 22 * 0.3 мм / 2.44 * 0.87 * 0.01".1 PC * Мали чување.Пакет Се Вклучени : .Материјал : алуминиум.Answer : ___________________________ Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 0.5-2cm разлики поради прирачник за мерење.Пакет Including1x.

Особините

Color:
silver.
Capacity:
60ml.
Size:
(diameter * height * thickness) 62 * 22 * 0.3mm / 2.44 * 0.87 * 0.01.
1PC * Small storage case. :
Package Included:
.
Material:
aluminum.
1. Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
2. Please allow 0.5-2cm differences due to manual measurement. :
Package Including :

Купувачите избираат и