.

.

MagiDeal 3 во 1 Виткање Tripod Bluetooth Продолжи Selfie Стап Жичен Телефон - Зелена

MagiDeal 3 во 1 Виткање Tripod Bluetooth Продолжи Selfie Стап Жичен Телефон - Зелена

DEN 334.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

1. Лесен и компактен, лесен за носење. 2. Bluetooth далечински управувач уред, поврзете мобилен телефон Bluetooth, можете од далечина може да го контролираат мобилен телефон за да фотографирате. 3. Компатибилен Стабилна Bluetooth Конекција : Bluetooth Selfie Стап tripod совршено компатибилен со повеќето 4.7-6.5 инчи i OS Android телефони на пазарот.Тоа доаѓа со брз и стабилен bluetooth конекција, врската се движи до 10 M.Материјал : Пластика.Боја : Asshown.Ќе се најде она што го сакате во Спортот & Отворено, Насловна & Кујна, Убавина, Облека, Здравје и Домаќинство, Tools & Подобрување, Автомобилски Делови и др.Опис : - 1. Лесен и компактен, лесен за носење. - 2. Bluetooth далечински управувач уред, поврзете мобилен телефон Bluetooth, можете од далечина може да го контролираат мобилен телефон за да фотографирате. - 3. Компатибилен & Стабилна Bluetooth Конекција : Bluetooth Selfie Стап tripod совршено компатибилен со повеќето 4.7-6.5 инчи i OS и Андроид телефони на пазарот.Тоа доаѓа со брз и стабилен bluetooth конекција, врската се движи до 10 M.Спецификација : - Материјал : Пластика - Боја : Asshown Size Табела : Големина : Максимална должина : 1000mm/39.37 inch Package Вклучува : 1 XSelfie Stick Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Особините

- Material:
Plastic
- Colour:
Asshown
Size Chart:
Size:
Maximum length
Package Includes:
1XSelfie Stick :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :

Купувачите избираат и