.

.

ASHDelk Авто Автомобил Вратот Перници,Одговара за Suzuki Volvo xc60 s60 s80 v70 xc90 Nissan Qashqai j11 Juke x-Trail t31 2017

ASHDelk Авто Автомобил Вратот Перници,Одговара за Suzuki Volvo xc60 s60 s80 v70 xc90 Nissan Qashqai j11 Juke x-Trail t31

DEN 1604.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

Употреба на високо-квалитетни материјали, дише совршен допир, шупливи дизајн, природните и вештачки изработка, значително да ја зголеми breathability.Добра пропустливост на воздух, со висок квалитет, силни и издржливи без деформација.Неговиот компактен дизајн го прави идеален за носење околу.Перница ќе удобно поддршка на главата и вратот, да се релаксираат вашите мускули, и направете ја вашата возачки живот поудобно и побезбедно.По возење за долго време, тоа може да се заштити вашиот врат и глава добро.И да се спречи летачки автомобил и вратот предизвикани од долготрајно виткање, замор и болка.Модерен и убава, нема деформација по долго време користење.Боја : како shown Material : Синтетички влакна + leather Applicable модели : Одговара За Suzuki Volvo xc60 s60 s80 v70 xc90 Nissan qashqai j11 juke x-trail t31 2017 Package Содржина : 1 PCS автомобил вратот pillow Due на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Споредете детални големина со големина.Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-3cm.

Особините

Купувачите избираат и