.

.

ЖУ-CL домашно Видео Врата Око 7 инчен Видео Врата Следи Спогодба со 960TVL Отворено Камера IP65 Вратата Телефон Спогодба Систем (Боја : Комплет d, Големина : 1)

ЖУ-CL домашно Видео Врата Око 7 инчен Видео Врата Следи Спогодба со 960TVL Отворено Камера IP65 Вратата Телефон Спогодба

DEN 1752.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Перформанси прво, движење откривање, high-definition слика.Мени на Снимање функција.Постои посетител снимање HD слика.Фото/видео, инфрацрвена ноќ визија.Лесна инсталација.Ние секогаш ќе ви овозможи со нашата професионална помош, како и на задоволително ниво и брза услуга.Новиот 7 инчен Видео Врата Следи Спогодба Со 960 TVL Отворено Камера IP65 Вратата Телефон Спогодба System Technical Parametersmute Dont сакате да се наруши по одмор, треба молчи cirumstance.Посетителите притиснете на вратата внатрешна единица само покажува на екран, откако на електричната енергија, ќе ги вратите стандардните тонови на ѕвонење.прстен и music Tried за истиот тон на ѕвонење, сакате да го промените?Ние знаеме вашата потреба, 25 хорда за селекција, исто така, може да се прилагоди јачината на звукот.Вклучете следење screen When стари луѓе и деца од дома, тие се секогаш љубопитни надвор звукот, тие сакаат да ја проверите гости пред време, на мониторот лесно да се провери состојбата надвор од вратата, и безбеден и удобен.Отклучување fo вратата lock Look на вратата посетители, комуникациски цели, притиснете го копчето за отклучување на копчето за да отворите вашата врата, повеќе безбедно и convient.Волумен controllable Hands-бесплатен повик и 2-начин спогодба, звучи јасно, високо-квалитетни звучници.Производ Analysis Real Слика на Производот-Висока quality Outdoor monitor Package List-внатрешна единица монитор+моќ приклучок+виси панел+завртка за полнење+краток кабел+англиски јазик прирачник за корисникот.

Особините

Купувачите избираат и