.

.

Топло домашно Милениче столче Маска, Водоотпорен Задните Еден седиште милениче автомобил Куче подлога Дише Куче Ќебе Задните подлога Hammock Куче, мачка Транспорт (Бо

Топло домашно Милениче столче Маска, Водоотпорен Задните Еден седиште милениче автомобил Куче подлога Дише Куче Ќебе Задните

DEN 873.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Висок квалитет : перница е направен од дебела Оксфорд ткаенина, highquality материјали и одличната изработка, и е 100% поддржани од нас.Помош ќе се одржи на кутре во задното седиште наместо на вашиот скут.По сопирање, на hammock исто така може да помогне вашето куче го чува во седиштето.Лесно демонтажа дизајн : Заврши на прилагодливи сигурносен појас околу потпирачи за глава на задните седишта и да ја инсталираш за неколку секунди.Со седиште заградата и подобрени quickrelease главата воздржаност рака, ќе може да се одржи во место во секунди!Багажникот лагер на автомобил може да биде машина изми и лесно може да се чистат со влажна крпа или правосмукалка во секојдневна употреба.Супер внимателен севкупниот дизајн : спречување на храна, течност, нечистотијата од гребење и загадувачките автомобил внатрешни работи.Водоотпорен материјал : 100% водоотпорни и издржлив материјал, удобно PP памук и ПВЦ nonslip мека гумена подлога, вие не мора да се грижите дека перница ќе се навлажни со домашни миленици и ја загадуваат автомобил, тоа е водоотпорен и може само да се задржи течноста далеку од седиштето, Секогаш се задржи автомобил е чист.Мултифункционален : Вие не само што може да го користите како домашно милениче мат, но исто така се одвиваат во голем мат, седат на тревата за пикник и одмор.Тоа е многу лесен за употреба.Почитувани добредојдовте на нашиот магазин, локалните, ќе ви обезбеди со висок квалитет на производи, висок квалитет на услуги, и да се создаде висок квалитет на шопинг простор за you Product Име : Задните Еден Седиште Милениче Mat Material : дебела полиестер дебели влакна Оксфорд водоотпорен fabric Weight : 720g Size : 53 * 60 * 35cm Scope на примена : обични кучиња за мали и средни кучиња, погоден за сите автомобили.Во просторот помеѓу седиштата е малку пошироко и може да се прилагоди од страна на сигурносен појас, па ве молиме да бидат сигурни.Пакување list1 * Задните еден седиште милениче седиште cushion1 * исклучителна box Note Due на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на производот.Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете 1-2 см error Thank вас за вашата поддршка и патронажната служба, и со нетрпение очекуваме да се обезбедување на вас со подобра услуга следниот пат!Ако нашите производи и услуги се добри, ве молиме препорачувам на вашите пријатели; ако има нешто што не задоволува, ве молам дозволете ми да знам.100% Задоволството на : Ние секогаш ги одржуваме нашите стремиме да се обезбеди на нашите клиенти задоволни шопинг искуство.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да ви даде задоволително решение.

Особините

Купувачите избираат и