.

.

Симпатична Миленичиња Куче Куче Виткање Куќа Кревет Кафез Пештерата Condo Мачки Топло, Перат Cushioned Перница за Внатрешна Отворено Мали Средни Мачки Кучиња Шатор Мачињ

Симпатична Миленичиња Куче Куче Виткање Куќа Кревет Кафез Пештерата Condo Мачки Топло, Перат Cushioned Перница за Внатрешна

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Симпатична Виткање Мачка Куќа Кревет Кафез Пештерата Condo Warm Size : S : 16.9*14.1*13.8";м-18.8x15.7x15.4" ПРОСТОРНАТА & ПРИЈАТНА : пространа и пријатно криенка за мачиња и мачки, мали или големи.Исто така, го прави голем удобен кревет за мали кучиња до 20lb!Вашата мачка ќе сакаат да навивам до внатрешноста и има свој мал простор да се сокрие.Мек, флексибилен чувствува, исто така, прави мачка пештера, погодна да се спие на врвот на.Држи вашиот писе топло во зима и да се излади во текот на летото.【Трајни & Здрав】 : Миленичиња кревети дом за мачки со голема мачка дупка, мачка кревет страна е опремен со сисал крпа гребење одбор, кој е силен и издржлив за мачки да се изостри своите канџи за внатрешна мачки во приказот за скратување да додадете мачка забава. 【Здрав Изградба】 : На коцка во облик на мачка кревети & мебел обезбедува кружни влезот и alluring внатрешни работи.Анти-пропадна дното дизајн и повеќе силни лепило кука & јамка дизајн направи целата симпатична мачка кревет повеќе стабилен и здрав.Мачката складиште може да работат и за мала големина милениче тежина под 10 килограми, што исто така може да се користи од страна на мали кучиња, како што се Теди, Pomeran.НУДИ ВАШЕТО домашно МИЛЕНИЧЕ ПОДОБАР СОН : Секој Маче е омилен е мека место да ја притискам.Дизајниран со вашето домашно милениче удобност во умот, нашата мачка кревет е направен со ултра-меки кадифен, обезбедување на сите околу удобност и помага во ублажување на болката во мускулите и заеднички притисок, болки и нелагодност.Вашите слатки мачиња ќе уживаат pawsome ноќен сон во оваа атмосфера кревет МОДЕРЕН ДИЗАЈН : Топла, пријатна, и издржливи мачка кревет за вашиот прекрасна мачка и посебно допре до дома декор.Совршен за мачки да се игра, нап, се одморат, да се релаксираат, и спие внатре или на врвот.Оваа мачка во кревет може да се користи како пријатна складиште pod или срамнети со земја во релаксирачки поместена мат.Можете да ја користите оваа чувствува мачка пештерата каде било во вашата куќа и на отворено.Ве молиме да се свесни за големината.Нема слободен враќање поради големината.

Особините

Купувачите избираат и