.

.

Премиум Електрична Четка за заби & Sonic четки за заби, MUTTUS T556, 5 Режими на 15 Четкање Искуство, 6 Brushheads, Патување Случај да се Овозможи,, Длабоко Чистење, Rechargable & IP67 Водоот?

Премиум Електрична Четка за заби & Sonic четки за заби, MUTTUS T556, 5 Режими на 15 Четкање Искуство, 6 Brushheads, Патување

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

СУПЕРИОРЕН SONIC ЧЕТКА за заби : Премиум лого, 38000 удари/мин, ниско ниво на бучава, презентирање на супериорен и удобно орална нега искуство. 5 ИНТЕЛИГЕНТНИ МЕМОРИЈА НАЧИНИ : 5 интелигентни меморија, начинот на чистење, полирање, бела, чувствителен & масажа, понуди премиум чистење грижа.IP67 ВОДООТПОРЕН ДИЗАЈНИРАНИ : Мулти-слој нано материјални, не-остарел, супериорни перформанси водоотпорен, може да биде директно перење под допрете.СТОМАТОЛОШКИ ПОДДРШКА : Четка за стоматолог-одобрени 2-минути со интегрирани smart тајмер ви даваат движење потсетник на секои 30 секунди. -Muttus T556 премиум sonic електрична четка за заби е дизајниран со врвниот лого, 38000 удари/мин, ниско ниво на бучава, 110-240 V безжично полнење, чиста, бела, полски и за џвакање меморија режими, IPX7 водоотпорни перформанси, и Du Pont четка главата. -СУПЕРИОРЕН SONIC ЧЕТКА за заби : Премиум лого, 38000 удари/мин, ниско ниво на бучава, презентирање на супериорен и удобно орална нега искуство. -5 ИНТЕЛИГЕНТНИ МЕМОРИЈА НАЧИНИ : 5 интелигентни меморија, начинот на чистење, полирање, бела, чувствителен & масажа, понуди премиум чистење грижа. -IP67 ВОДООТПОРЕН ДИЗАЈНИРАНИ : Мулти-слој нано материјални, не-остарел, супериорни перформанси водоотпорен, може да биде директно перење под допрете. -МОЌНИ ПЕРФОРМАНСИ : T556 sonic четки за заби е тестиран и нудат поголема користење искуство во споредба со над 98% на продажба на производи. -5 интелигентни меморија начини на чиста, бела, полски, за џвакање и чувствителни, им даде на вашите заби премија за чистење грижа. -Премија Du Pont четка глави, УВ Ултравиолетови sterilizer производство, безбедност, канализација и вакуум амбалажа. -Мулти-слој нано материјални, не-остарел, супериорни перформанси водоотпорен, може да биде директно перење под допрете.

Особините

Купувачите избираат и