.

.

Siahk 3 Парче Облека за Жени 2 Парче Тренингот Облека Долг Ракав Исечете Дуксери со Резервоарот Врвот Loungewear Jogger Поставите Џебови

Siahk 3 Парче Облека за Жени 2 Парче Тренингот Облека Долг Ракав Исечете Дуксери со Резервоарот Врвот Loungewear Jogger

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.памук/полиестер.Drawstring затворање. 【3 Дел Тренингот Облека】Siahk 3-во-1 облека собата е на 2 парче сет и тенк, идеален за жени, јуниори, тинејџерски девојки, и колеџ студентите.Љубезно ве молиме да проверите на нашата големина на табелата во сликите пред ставање на ред. 【Премиум Спортски Ткаенина】Обликувани од 35% памук и 65% полиестер, овој повик облека за жени е голем кадифен памук тренингот во собата, супер меки, дише, лесен и удобен за носење. 【Релаксирачки Силуета】Овој 2 дел тренингот во собата за жените вклучува тенк, на исече качулка, и џогирање панталони.Тоа е тренерки во лабава-fit, правејќи совршен модерен и секојдневен изглед. 【Уникатен Стил на Дизајн】Оваа исече sweatshirt лабава-одговара овозможува лесно движење, маски вашите раце и јака коска област додека презентирање супер симпатична и трендовски изглед и истакнување на доброто фигура. 【Разноврсна Тренерки】Оваа жените тренерки сет од 2 парчиња со резервоарот одговара на многу спортски и неформални прилики, одлична за тренингот, џогирање, трчање, фитнес, танцување, обука, streetwear, шопинг, училиште, одмор, партии, дома lounging или со секојдневно носење.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Особините

Купувачите избираат и