.

.

Напредни Термички Решенија Inc. HEATSINK 40X40X20MM R-ТАБОТ T766, (Пакување од 20) (ATS-01C-183-Ц2-R0)

Напредни Термички Решенија Inc. HEATSINK 40X40X20MM R-ТАБОТ T766, (Пакување од 20) (ATS-01C-183-Ц2-R0)

DEN 8929.44

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тип : - Врвот На Планината.Пакет Ладење : - Избрани (BGA, LGA, ПРОЦЕСОРОТ, ASIC..).Прилог Метод : - Притисни Го Pin От.Облик : - На Плоштадот Во Светот.Должина : - 1.575" (40.00 mm).Топлина Мијалник Избрани (BGA, LGA, ПРОЦЕСОРОТ, ASIC..) Алуминиум - Топ Mount Specifications : Mfr : - Напредно Термички Решенија Inc.Серија : - push PINPackage : - Tray Part Статус : - Active Type : - Топ Mount Package Ладење : - Избрани (BGA, LGA, ПРОЦЕСОРОТ, ASIC..)Прилог Метод : - Притисни Pin Shape : - Плоштадот, Fins Length : - 1.575" (40.00 mm)Ширина : - 1.575" (40.00 mm)Дијаметар : - -Перка Висина : - 0.790" (20.00 mm)Моќ Дисипација @ Температура се Зголеми : - -Термички Отпор @ Принудени Проток на Воздух : - 5.37°C/W @ 100 LFMThermal Отпор @ Природна : - -Материјал : - Aluminum Material Крај : - Сина Anodized Base Производ Број : - ATS-01 CEnvironmental & Извоз Класификации : Ro HS Статус : ROHS3 Compliant Moisture Чувствителност Ниво (MSL) : - 1 (Неограничен)ДОСТИГНЕ Статус : - се ПОСТИГНЕ Unaffected ECCN : - EAR99 HTSUS : - 8473.30.5100.

Особините

Купувачите избираат и