.

.

Дрвени Арома на Етерични Масла Diffuser LED Ноќ Светлина Мирис Светилка USB Полнење Електрични за Домашна Канцеларија деца ноќ светлина

Дрвени Арома на Етерични Масла Diffuser LED Ноќ Светлина Мирис Светилка USB Полнење Електрични за Домашна Канцеларија деца

DEN 894.24

Износот
Во форма достапна за нарачката

★ Додадете соодветна количина на етерични масла, и тоа ќе го пополни вашиот простор, со прекрасен мирис, помага во олеснување на стрес и замор, што ќе се релаксираат и подобрување на спиењето квалитет. ★ Aufgrund des Unterschieds zwischen der gemessenen Größe und der Bildanzeige überprüfen Sie bitte умре Produkteinführung vor dem Kauf.Sie finden sie во unserem Bild одра во unserer Beschreibung.Умре Kundenzufriedenheit шапка für uns oberste Priorität.Wenn Sie Fragen haben, wenden Sie sich bitte zuerst на uns. ★ Ултра-тивка дизајн, кој нема да ги вознемири вашиот учат, работат или спиење.Може да се користи како празник подарок/свадбена/денот на вљубените/девојка подарок. ★ Вграден Led диоди nightlight, поддршка на 3 светлина режимот се менува, лесно да одберете режим како ви се допаѓа. ★ Исклучителна појава, која може да се како прекрасна декорација за вашиот дом.Дрвени Арома на Етерични Масла Diffuser LED Ноќ Светлина Мирис Светилка USB Полнење Електрични за Домашна Канцеларија деца ноќ light100% сосема нов и висок квалитет.Карактеристики : Додадете соодветна количина на етерични масла, и тоа ќе го пополни вашиот простор, со прекрасен мирис, помага во олеснување на стрес и замор, што ќе се релаксираат и подобрување на спиењето квалитет.Вградените Led диоди nightlight, поддршка на 3 светлина режимот се менува, лесно да одберете режим како ви се допаѓа.Исклучителна појава, која може да се како прекрасна декорација за вашиот дом.Ултра-тивка дизајн, кој нема да ги вознемири вашиот учат, работат или спиење.Вграден-на полнење-батерија за работа до 2,5 часа по целосно наполнета.Може да се користи како празник подарок/свадбена/денот на вљубените/девојка подарок.Мирис Светилка само, други додатоци демо на сликата не е вклучена.Спецификации : Изграден во 800m Ah Батеријата.Греење Температура : 40-65 Degree Material : Дрво + + Brass Size : прибл.65x65x90mm/2.56x2.56x3.54in Color : Како слики shown Quantity : 1 Set Note : ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот Вклучува : 1 x Мирис Lamp1 x USB Cable1 x Прирачник.

Особините

Купувачите избираат и