.

.

Fitwarm Мека Куче Пижами Термички Кутре Облека Дише Кучиња Onesie Лесни Кученце Crewneck Џемпер 4 Нозе Милениче Зима Облека Мачка PJS

Fitwarm Мека Куче Пижами Термички Кутре Облека Дише Кучиња Onesie Лесни Кученце Crewneck Џемпер 4 Нозе Милениче Зима Облека

DEN 431.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

НЕ се вклопи во било кој медиум или големи куче раси.Ве молиме приоритет follw градите големина.Големина XXL, се вклопува 18" назад, 23" градите.Се препорачува за Булдог, Corgi, Боксер, Chow Chow, Dachshund.Направени од 50% rayon, 25% Најлон, 25% terylene.Дише и еластичен, супер пријателски за чувствителна кожа.Сите покриеност заштита во 4 нозе дизајн, да ги задржи вашето домашно милениче топло и удобно во ладно време дена.Мода и едноставен куче облека со класичен дизајн, совршено за семејни фотографии, партии, празници, и секојдневно носење.Направете вашето домашно милениче се издвојува и станува се повеќе привлечни и динамични во толпата.Удобен куче пижами со еластична под стомак за совршено се вклопуваат.Ребрести еластична нога отвори за дополнителна удобност.Се намали високото во стомакот за лесно се крши, pullover дизајн го прави лесно да се стави на и полетување.

Особините

Купувачите избираат и