.

.

SWTZEQ 3D LED Ноќ Светлина Цртан филм Тигар 16 Бои Промени, со Допир Вклучите Далечинскиот Управувач на Децата Светилка, Табела Светилка за Момче Спална соба Оркестарот Д?

SWTZEQ 3D LED Ноќ Светлина Цртан филм Тигар 16 Бои Промени, со Допир Вклучите Далечинскиот Управувач на Децата Светилка,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【ЕДИНСТВЕНА 3 D НОЌТА СВЕТЛИНА】Нашите LED 3d илузија ноќ светлина не е направен од кревка стакло, но ги користи здрав Акрилик, наместо.со реални 3d облик, дизајн, кој е новина и шармантна.Тоа е обврзана да amaze и импресионира вашите деца и на гостите.Тоа е единствен роденден, Божиќ или нова Година подароци за дете или пријатели. 【16 БОИ ПРОМЕНА NIGHTLIGHT】16 бои менување / Далечински Управувач функција / Dimmable / Многу видови на боја трепка (Флеш, Strobe, Бледнеат, Мазна) / Два начини на напојување : 3*AAA Батерии или USB конекција (Предложи). 【ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ & SMART ДОПИР】 3d ноќта светлина доаѓа со далечински управувач и допир контрола за да се прилагоди на 7 или 16 различни бои што ви се допаѓа.Со далечински управувач, ноќта, светлината може да биде фиксиран во статичен или искачување боја за да ги красат детската соба, дневна соба, спална соба, канцеларија, итн. 【ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА】 : USB напојување со струја или батерија, потрошувачката на енергија е 0.012 kw.h/24 часа, ниска потрошувачка на енергија.Се поврзете на КОМПЈУТЕР или дома адаптер(не е вклучен) преку USB-кабел(вклучена), што го прави повеќе енергетски ефикасни.Safe допир, без прегревање и долг животен век. 【СОВРШЕН ПОДАРОК】3 D Ноќта, Светлината Ќе Биде добра Партија Материјали, Детски Играчки, Роденденски Подароци, нова Година Подароци, Housewarming Подароци, Дипломирањето, Подароци, Божиќ Подароци За Деца, Пријатели.Идеален Дома Декор, Спална Соба Оркестарот, Детска Соба Оркестарот, Итн.SWTZEQ 3 D Илузија Светилка не е само добра ноќ светлина, но исто така идеален подарок за сите возрасти.Совршен Божиќ, Роденден, Годишнина, нова Година на подарок за пријатели, деца, девојки, момчиња, семејства.Тоа е обврзана да amaze нив и да оставите добар впечаток.Оваа 3 D LED илузија светилка може да се користи дома, како на пример спалната соба, студија соба, бебе соба ,детската соба, дневна соба, бања соба, итн.Спецификација : Име на Производ : 3 D Илузија Светилка Бои : 16 Боја Промени Префрлете го режимот : Допир Switch Повод : Home/Спална соба/на Децата соба/Бар/Партија, итн.Моќност : USB Кабел (Вклучен) или 3 X AA Батерии (не се вклучени) Излезна моќност : 2-2.5 W LED животен век : 10000hours Пакет се Вклучени : √ 1x Акрилик Панел √ 1 x База √ 1 x Далечински Управувач √ 1 x USB Кабел √ 1 x Упатство за Корисникот Известување : 1.Употреба на cleanroom брише ги Акрилик 2.Не допирајте ја акрилик плоча површината со вашите прсти за да се избегне прст печатење марки на плоча која може да влијаат врз ефектот на 3 D илузија светилка. 3.ве молиме солза од површината заштитна фолија пред да го користите, светлината ќе бидат потранспарентни.Ние се обезбеди 100% задоволително по-продажбата и целосна гаранција за сите клиенти,ако имате било какви прашања или ви се потребни дополнителни услуги,ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Особините

Product Name:
3D Illusion Lamp
Colors:
16 Color Changes
Switch mode:
Touch Switch
Occasion:
Home/Bedroom/Children's room/Bar/Party, etc. Power Input
Output power:
2-2.5W
LED life span:
10000hours
Package Included:
√ 1x Acrylic Panel :
√ 1 x Base :
√ 1 x Remote Control :
√ 1 x USB Cable :
√ 1 x User Guide :
Notice:
1.Use the cleanroom wipes wipe the Acrylic :
2.Do not touch the acrylic plate surface with your fingers to avoid finger print marks on the plate which may affect the effect of 3D illusion lamp. :
3.please tear out the surface protective film before using, the light will be more transparent. :
We provide 100% satisfactory after-sales and full warranty services for all customers,if you have any questions or need further services,please contact us in time and we will reply within 24 hours. :

Купувачите избираат и