.

.

Одделение 8 Цинк Жолта Челик Завртки RH PT 9/16-18 x 3.00 Должина 10 компјутери

Одделение 8 Цинк Жолта Челик Завртки RH PT 9/16-18 x 3.00 Должина 10 компјутери

DEN 1452.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одделение 8 Цинк Жолта Chromate Позлатен Челик Завртки, 9/16"-18 x 3.00" Должина.Глава Ширина 13/16", Глава Висина 23/64".Добар бара апликации како што се системи на суспензија.Должина се мери од под главата.Цинк жолта chromate позлата помага да се спротивстави на корозија во влажни environments.Class 2А, Затегнувачка Цврстина 150,000 psi, ASME B18.2.1, SAE J429.

Особините

Купувачите избираат и