.

.

Adaptall 8028-02 Серија 8028 Запечатени Ален Копче Приклучокот, Машки BSPP, Месинг

Adaptall 8028-02 Серија 8028 Запечатени Ален Копче Приклучокот, Машки BSPP, Месинг

DEN 431.28

Износот
Во форма достапна за нарачката

Се продава во секоја од нив.Изработени од месинг.Британскиот тема тип.Adaptall Серија 8028 Месинг запечатени Ален копче за приклучокот.Adaptall специјализира во имплементацијата на хидраулични адаптери и фитинзи, меѓу меѓународната ("metric") и American ("Кралскиот") нишка видови.Овие вклучуваат Британски (BSPP, & bspt), JIS, kobelco, komatsu, и метрички на меѓународниот страна, како и JIC, NPT, orfs, и SAE orb за Империал нишка видови.Индустрии служел вклучуваат градежништвото, рударството/агрегати, целулоза & хартија, земјоделство, производство, индустриски, морски, aerospace, воена, ОЕМ и повеќе.

Особините

Купувачите избираат и