.

.

Половината Тренер Завој Заврши со Јамка за Жените, Телото Hourglass Shaping, Тренингот, Држење на телото, Подобрување, Плус Големина Половината Cincher

Половината Тренер Завој Заврши со Јамка за Жените, Телото Hourglass Shaping, Тренингот, Држење на телото, Подобрување,

DEN 551.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 5.1 ИНЧЕН ШИРОК БЕНД овозможува многу полесно носење на нашиот половината тренер, спречување на лизгање како што се гледа во потенки верзии и беспрекорно крие производ под облеката.ЕЛАСТИЧНА ЦИКЛУС на почетокот на половината заврши ви овозможува да го носат, без потреба за помош од други, поедноставување на носење процес, како и обезбедување на завршува така што тоа не се лизга.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ кој се користи за да се направи нашите Fitley половината обвива значи тоа е мека и еластична така носи тоа е супер удобно, како и обезбедување без иритација кога тоа носи уште за долго време, па можете да уживате во себе грижете се-бесплатно!.ФИТИНГ ЗА EXCERCISE.Нашите Fitley половината обвива се погодни да се користи за време на excercise да се зголеми интензитетот на вашиот тренингот, удвојување на награди на вашиот напор!.ОБЛЕЧЕН И да се ГРИЖИ ИНСТРУКЦИИТЕ се обезбедени со вашиот половината тренер!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Особините

Купувачите избираат и