.

.

MUTAY за Носење за Nintendo Switch Розова Сјајна Преносни Заштитни Случај за Префрлање Лајт Switch Додатоци Пакет Преносни Патна Торба со 20 Игра Меморија Компатибилен

MUTAY за Носење за Nintendo Switch Розова Сјајна Преносни Заштитни Случај за Префрлање Лајт Switch Додатоци Пакет Преносни

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Висок Квалитет за Носење】 : Nintendo switch случај е направен од врвен квалитет најлон ткаенина,тешко најлон школка држи вашиот Nintendo switch конзола заштитени додека мека внатрешна материјал држи вашиот уред слободни од гребнатини. 【Голем Капацитет за Складирање]】 : Опремен со 20 игра картичка слотови, што ќе ви овозможи да се играат игри во секое време, насекаде.Внатрешната мрежа џеб обезбедува безбедно складирање простор за мали додатоци како што се полнење кабли и слушалки, и сите предмети се чуваат уредно. 【Водоотпорен & Dustproof футрола】 : Користење на високо-квалитетни ЕВА материјали, тешко школка за носење држи вашиот Nintendo switch OLED од водоотпорен и dustproof.Совршено се заштити вашата конзола нема да биде повредено во било кој начин. 【Дома Чување & Патување пријателски】 : Убава домашна складирање, патување-пријателски, многу лесен и лесно за носење, чување Nintendo Switch OLED безбедно се чуваат за време на патувањето. 【Премиум Додатоци Пакет】 : Додатоци пакет е совршен Nintendo switch додатоци пакет.кој може да ги реши сите ваши додатоци проблеми на едно време или на совршен подарок со премиум производи за секое префрлање на корисникот.На сандак обезбедува Божиќ и подарок елементи.MUTAY Делукс Патување Сметководствена Case Our Nintendo Switch за носење е дизајниран со многу простор да се одржи вашите Nintendo Switch конзола, игра картички, Радост-лошите страни, Радост-Един Ремени, кабли, слушалки, и други додатоци.Со својот голем капацитет за складирање, судир-доказ соочи и издржлив дизајн, овој случај е совршен сад да се задржи вашата Nintendo Switch безбедно во време на патување или само помеѓу користи.Погодно за транспорт вашиот Nintendo се Префрлат и сите игри на вашиот најважен во овој солиден за носење од MUTAY! 1. Нуди максимален капацитет за складирање со простор за Nintendo Прекинувач 2. Со тенок и лесен дизајн, овој пренослив случај е патување-friendly и лесно може да се носи со себе или во вашата торба, ранец, или багаж. 3. нуди двојна заштита од удари и капки со тврд, водоотпорен школка направени од издржлив ЕВА материјал 4. Тоа е поместена средниот слој за да се заштити вашата конзола екран и Радост-Един контролори од добивање изгребани или оштетени. 5.Дизајниран со 20 картичка сопствениците да ги задржи вашите игри безбедно и zippered складирање џеб да се одржи кабли, слушалки, и други додатоци.

Особините

Купувачите избираат и