.

.

Tgoon Топката Служи Кутија, Топката Складирање Кутија СТП Гума, Силикони Здрав Кутија Стабилна Дното на Отворено

Tgoon Топката Служи Кутија, Топката Складирање Кутија СТП Гума, Силикони Здрав Кутија Стабилна Дното на Отворено

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Квалитетен и здрав живот почнува со добра вежба навики.е нашата цел.Клучот е да се развие сигурен замав, кој треба да се практикува во вашето слободно време, па дури и од мала возраст.Направен од висок квалитет на СТП гума, силикони, двете еднострани притискање на рампа може да се симулираат различни снимање и клубови на судот.Структурата е силен и издржлив, двете затворен и отворен може да се користи.Дуплекс нуди разновидност на снимање опции.Овој производ е пракса tee кутија, возење со притискање на мат кутија, удирајќи пракса кутија, за домашна употреба, дворот отворен и затворен мат кутија.Не се лизга и стабилна дното со двојно облик. 4 дренажа дупки за спречување на вода во акумулацијата, нема вода акумулација во дождливите денови.Функција : 1. Овој производ е пракса tee кутија, возење со притискање на мат кутија, удирајќи пракса кутија, за домашна употреба, дворот отворен и затворен мат кутија.2. Квалитетен и здрав живот почнува со добра вежба навики.е нашата цел.Клучот е да се развие сигурен замав, кој треба да се практикува во вашето слободно време, па дури и од мала возраст.3. Направен од висок квалитет на СТП гума, силикони, двете еднострани притискање на рампа може да се симулираат различни снимање и клубови на судот.Структурата е силен и издржлив, двете затворен и отворен може да се користи.Дуплекс нуди разновидност на снимање options4. 4 дренажа дупки за спречување на вода во акумулацијата, нема вода акумулација во дождливите денови.5. Не се лизга и стабилна дното со двојно облик.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Топката Box Material : СТП Гума Silicone Color : Како Слики Прикажани Производ Големина : Прибл. 57.5x31x8.5cm/22.6x12.2x3.3inch Weight : Прибл. 2021g/71.3 oz Capacity : Околу 100 Balls Quantity : 1 Парче Пакет Листа : 1 x Топката Кутија.

Особините

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Ball Box
Material:
PU Rubber Silicone
Color:
As Pictures Shown
Product Size:
Approx. 57.5x31x8.5cm/22.6x12.2x3.3inch
Weight:
Approx. 2021g/71.3oz
Capacity:
About 100 Balls
Quantity:
1 Piece
Package List:
1 x Ball Box :

Купувачите избираат и