.

.

Полирање Подлога, Мека Лесни 5in 6in Рака Пескарење Блок Само Лепило за Домаќинство за Машини за Автомобил

Полирање Подлога, Мека Лесни 5in 6in Рака Пескарење Блок Само Лепило за Домаќинство за Машини за Автомобил

DEN 357.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

[Лесен За Употреба] Рака пескарење блок е лесно да се пескарење на жлебови и тесен поени на станот или криви површината, која може да се сретнат разни потреби. [Широко Примена] Широко се користи во дрво, ракотворби, лакот, гипс, продавници и автомобили, итн. [Ергономски Дизајн] Оваа страна пескарење блок со ергономски дизајн, удобно рака се чувствуваат, така што може да се користат со доверба. [Безбедни И Лесни] рака пескарење блок е лесен во тежина, лесен за употреба, не мелење раце, и е широко се користат во полирање, пескарење, итн. [Издржлив Материјал] Направен од висок квалитет на пена и најлон материјали, која е мека, трајни, и може да се користи за долго време.

Особините

Купувачите избираат и