.

.

GDGY leakproof ЈП Пластични Празни Мала Уста Дипломирал Лабораторија Хемиски Сад Reagent Шише Примерок Запечатување Течни Медицина Шише 100PCS10ML

GDGY leakproof ЈП Пластични Празни Мала Уста Дипломирал Лабораторија Хемиски Сад Reagent Шише Примерок Запечатување Течни

DEN 479.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : PE Пластичен ; Боја : Бела проѕирен.Вкупната Големина (Прибл.) : 49 x 23mm / 1.93" x 0.91" ; Устата Внатрешен Дијаметар : 14mm/0.55".Капацитет : 10 ML/0.33 ОЗ.Завртка запечатување, добра запечатување перформанси со заптивка,Вие не мора да се грижите за содржината ќе бидат одлевање надвор.Добра за многу апликации вклучуваат индустриски, лабораторија, лични и хоби.Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет.Издржливи, перат и еднократно производи од пластични маси.Нема штетни хемикалии и многу безбедно да се користи.Завртка запечатување, добра запечатување перформанси со заптивка, немојте да се грижите содржината ќе бидат одлевање надвор.Се користи за многу апликации вклучуваат индустриски, лабораторија, лични и хоби.Одлично за пакување на сите видови на течности, вода агент, emulsifier, минерални духови, отпорност на корозија, ова шише е професионална медицина шише.Мал и лесен, лесен за носење,совршен за патување.Спецификација : Материјал : ЈП Пластични Боја : Бела проѕирен Капацитет : 10 ML Вкупната Големина (Прибл.) : 49 x 23mm / 1.93" x 0.91" (H x Кол.) Устата Внатрешен Дијаметар : 14mm / 0.55" Пакет се Вклучени : 100 x 10ml шишиња.

Особините

Material:
PE Plastic
Color:
White translucent
Capacity:
10ML
Overall Size (Approx.) :
49 x 23mm / 1.93 x 0.91 (H x Dia.)
Mouth Inner Diameter:
14mm / 0.55
Package Included:
100 x 10ml bottles :

Купувачите избираат и