.

.

EuisdanAA Пластични Овална База Аквариум Вештачка Трева Растенијата, 9.4-Инчен, Зелена( Planta де césped Вештачки став acuario един База ovalada де plástico, 9.4 pulgadas, Верде

EuisdanAA Пластични Овална База Аквариум Вештачка Трева Растенијата, 9.4-Инчен, Зелена( Planta де césped Вештачки став

DEN 287.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Аквариум Пластични Растенијата; Материјал : Пластика.Основната Големина : 7.9 x 5.4 cm/3.1" x 2.1"(L*W); Вкупната Големина(Прибл.) : 24 x 18cm/9.4" x 7.1"(H*W).Боја : Зелена, Black.Net Тежина : 73g(Peso neto : 73g. 1 x Аквариум Пластични Растенијата(1 x planta де plástico де acuario.Euisdan AA Пластични Овална База Аквариум Вештачка Трева Растенијата, 9.4-Инчен, Green Lifelike пластични растенијата декорација направи вашата риба резервоарот изгледа одлично.Дизајниран со овална база направете го тоа лесно да стојат во вода и додадете природната убавина на било аквариум.Тоа е безбедно за водните животни.Опис на Spanish Planta де césped вештачки став acuario един база ovalada де plástico, 9.4 pulgadas, verde Planta де plástico став acuarios; Материјал : Plástico Tamaño де ла база : 7,9 х 5,4 см / 3,1" x 2,1" (L * W); Tamaño вкупно (aprox.) : 24 x 18 cm / 9,4 'x 7,1' (H * W)Боја : верде, negro Peso neto : 73g1 x planta де plástico де acuario.

Особините

Купувачите избираат и