.

.

Виски Washi Лента, Светли Бои, Избрани Модели, 8 Ролни/Pack (C1017-8-P19)

Виски Washi Лента, Светли Бои, Избрани Модели, 8 Ролни/Pack (C1017-8-P19)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

JOURNALING СО СТИЛ Ајде да се соочиме со тоа : станува организиран е само забава ако можеш да го користите забава материјали и навистина се изразуваат.Виски Washi Лента е совршен за организирање на списанија, planners, тетратки и повеќе.Се ИЗРАЗАТ СЕБЕ си, Ти си секогаш во потрага по нови начини да се организира, да го персонализирате и украсете го вашиот дом.Најдобриот делсвоите првично repositionable на повеќето површини и неверојатно лесно да се работи со нив!.ТОА ПОСЕБНО ДОПИР Подарок-давање, изработка и организација не е една големина која е идеална за сите искуство тоа се користи за да се.Сето ова е за малку лични допира, Магарешки Washi Лента е токму она што ви треба да имаат на рака.БЕСКРАЈНИ DIY Магарешки Washi Лента е совршена понуда за било DIY раководствочувајте го на страна кога инспирација штрајкови!Виски Washi Лента е секогаш подготвен да направи вашата инспирација реалност!.Совети за употреба : Во Скоч, ние сме лента експерти, па ние работеа напорно за да бидете сигурни дека вашата washi лента ќе се држиме само право во секое време.За најдобро се држи, обидете се да се избегне допирање на леплива страна на касетата пред ставање на вашата површина.Виски Washi Лента, доаѓа во различни бои и дизајни, па може да се покаже исклучите вашиот стил и додадете завршувањето на допир на секој проект.

Особините

Купувачите избираат и