.

.

N Компактен Чадор Меморијалниот Ден во сад Auto Open Блиску Патување Сонцето Голф Виткање Чадори Windproof Лесни за Жени, Мажи, Деца Девојки Parasol со Црна Анти-Ув Слој

N Компактен Чадор Меморијалниот Ден во сад Auto Open Блиску Патување Сонцето Голф Виткање Чадори Windproof Лесни за Жени,

DEN 1228.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

AUTOMATIC (автоматски), КОМПАКТЕН И ЛЕСЕН ЧАДОР - Чадори автоматски се отвораат и затвораат функција овозможува лесно една рака операција.Мерење само 11.5" долги и тежат помалку од 1lb на количка за рачни чадор е исклучително packable во purses, чанти, ранци, багаж, автомобилот и повеќе.Патување чадор погоден за патување, за работа, за шопинг, за бизнис, кампување, риболов, излети и секојдневна употреба. (42" Arc/38" во дијаметар).ПРАВЕЦ на ПРКОСЕЈЌИ, ДВОЈНО VENTED, 8-RIB КРОШНА - Повеќето мали или мини чадори се направени од 6 алуминиум ребра, но нашиот е збогатена со 8 смола-засилен челик и карбонски влакна композитни структура ребра и vented двојно крошна дека flex малку да го издржат моќен налетите без свртуваат внатре кон надвор.Целосно автоматски отворете го затвори здрав чадор може да ни се најде за брз влез во автомобилот, зграда или шатор.СОНЦЕТО УВ ЗАШТИТА ЧАДОР - Голф чадор направени од крошна крпа со слој на УВ и вода блокирање слој, овој компактен чадор е во можност да го блокираат 95% УВ зраци, Нашиот круг windproof чадор спаси од дожд, sprinkles, бури, снег, лапавица, налетите на ветрот и се 50+ UPF оценет за да се спречи сонце од повредување на вашата кожа.Останете засенчени.Останат заштитени.Водоотпорен слој го прави пренослив чадор сува брзо.КВАЛИТЕТОТ на ИЗРАБОТКА - Кул чадор дизајниран со три пати хром позлатен сребрен лим окно, и силна метална рамка за да се овозможи поголема стабилност во високи ветрови.На ергономски, се лизга-доказ, и rubberized зафат се справи со врвка за околу рака овозможи лесно носење.Заштитна патување ракав е вклучена.Автоматски/компактен /travel три пати чадор Совршен за мажи, жени, дами, тинејџерите, млади и деца, девојки, момчиња.ИДЕАЛЕН ПОДАРОЦИ - Компактен чадор за патување е надградба чадори во споредба со другите мини чадори.Не само мали, компактни, лесни, но, исто така, мода, убаво, кул како водоотпорен чадор.Parasol чадор е идеален подарок за вашите родители, мајка, татко, пријатели, roommates, сонце, колеги, син/ќерка, внук/внука, внук/внука како најдобар подарок за Божиќ, Денот на Благодарноста, Нова Година, Меморијалниот Ден, Денот на Вљубените.Со Најдобри Автоматски Чадор Windproof Од Ваша Страна! Се сеќавам на твојот последен чадор компактен со скршени ребра и дупки на куполата?Ние свечено се воведе да ти Чадор Нераскинливо, а мажите на жените црн чадор. Преносни Чадор Стапчиња Со Вас Преку Дожд & Сјај! Еден од најголемите работи во врска со овој црн чадор освен за водоотпорен материјал и ергономски се справи, е неговата компактноста.Можете лесно може да го носат овој црн дожд Чадор со вас било каде! - Ова автоматски Чадор travel ви овозможува да остане сува од првата капка дожд до последниот!Покрај тоа, екстра голем Чадор е совршено големина за да се задржи две лица, заштитени од дожд и ветер, па ова е совршена пати до Чадор!Преголеми чадор е она што вие треба да остане сува и атмосфера. Применливи Корисник - жени,мажи,момчиња,девојки,деца,студенти,и др 6 + 1 Карактеристики Кои го Прават Ова Голф Чадор се Разликуваат Од Сите Други : Чадор Автоматски механизам.Ултра еластични купола.8 трајни fiberglass ребра.Најдобрите водоотпорен Dupont Telflon слој.Windproof, УВ-доказ, rainproof.Ергономски дрвена рачка.ДОЖИВОТНА гаранција!Што чекаш?Добиете вашиот чадор windproof денес, пред да се кандидира од акциите повторно!Пакет содржи : 1 x Расклопна Чадор + 1 x Чадор Покрие Кликнете на Додади во Кошничка Сега!џеб чадор за мажите,coche paraguas став bebe,paraguas став lluvia y viento,paraguas став niñas,paraguas,paraguas став niños,paraguas став lluvia,paraguas para hombres,paraguas гранде,paraguas став mujer,paraguas plegable,paraguas став lluvia y viento став niñas,paraguas голф,paraguas para el sol,coche paraguas став niña,coche paraguas став нињо,paraguas став lluvia y viento гранде para hombres,paraguas carro,paraguas bonitos,краток unbrella,мини авто стигнале чадор,тинејџерскиот чадори,дами компактен чадор.

Особините

Купувачите избираат и