.

.

MCHIVER Автомобил Backseat Организатор - Месечината, Сонцето, Ѕвездите Автомобил Складирање Џебови Удар Душеци столче Назад Заштитници Одлична за Играчки Пијалоци Книга

MCHIVER Автомобил Backseat Организатор - Месечината, Сонцето, Ѕвездите Автомобил Складирање Џебови Удар Душеци столче Назад

DEN 244.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

[Големи Димензии] : Овој автомобил задното седиште организатор мерки 25.6*16.9 инчи, кој е погоден за повеќето возила, како на пример автомобили, спортски автомобили, мали камиони или комбиња.Нашиот автомобил складирање џебовите е доволно голем да ги покрие задниот дел на возачот и совозачот места да се заштити од гребнатини, пет гребнатини, и валкани чевли марки. [Супер Едноставен за Чистење] : Овие удар душеци направени од издржлив оксфорд ткаенина водоотпорен и многу лесно да се чисти.Едноставно бришење матен стапалки и нечистотија надвор со мокра сунѓер или крпа.Нема машина за миење е потребно!. [Наменета за долготрајна Цврстина] : Двојна намена дизајн, кој се одвојува лепенка, поделени во горните и долните делови, во горниот дел е чување торба за предмети, со голем простор и силен капацитет на складирање.На дното е анти-удар подлога и куките се додаде за да се направи тоа се повеќе стабилни. [Квалитетен Материјал] : Сите наши задното седиште заштитник се изградени со висок квалитет на материјалите, што го даде својот удар душеци супер-долг живот.И ние го напушти штетни хемикалии за да се задржи безбедно и среќно. [Предности] : Скриени пластични токи, и не влијае на удобноста на предните седишта.Тоа е многу лесен и лесно може да се инсталира и укината.

Особините

Купувачите избираат и