.

.

EuisdanAA Портокал Пластика Дрво Фабрика Декорација за Аквариум Риба Резервоарот Waterscape Оркестарот(Decoración де planta де árbol де plástico naranja став decoración де paisaje acuático де pecera де acuar

EuisdanAA Портокал Пластика Дрво Фабрика Декорација за Аквариум Риба Резервоарот Waterscape Оркестарот(Decoración де planta

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Боја : Портокал,Големи Димензии; Материјал : Пластични,Смола; Нето Тежина : 103g.Пакет Содржина : 1 x Аквариум Растенијата; Вкупната Големина : 12 x 7 x 20cm / 4.7" x 2.8" x 7.9" (L*W*H).Одличен украс за декорација на вашиот тенк или fishbowl со своите lifelike outlook, подобрување на визуелна жалба.Дизајн со пондерираниот база за растенијата да се застане постојано под вода.(Diseño един una база ponderada para que la planta se mantenga firme bajo ел agua.Во споредба со природни растенија, тоа не ќе изгние, трајни производи за долго време се користи.(En comparación един лас plantas naturales, no se pudrirá, es duradero став он uso prolongado.Euisdan AA Портокал Пластика Дрво Фабрика Декорација за Аквариум Риба Резервоарот Waterscape Decor Provide жив средина за вашето домашно милениче риби да пливаат и да се скрие, додадете забава за вашите водни миленичиња.Дизајн со пондерираниот база за растенијата да се застане постојано под вода.Одличен украс за да ги красат вашата риба резервоарот?со својата lifelike outlook.Во споредба со природни растенија, тоа не ќе изгние, трајни производи за долго време се користи.Погодна за двете слатководни и морски аквариум.Лесно да се со.Совети : Дали следниве работи пред украсување вашите риби резервоарот.пластични растенија со четка за отстранување на нечистотија и нечистотии во ладна вода.Се впие растенија најмалку два часа и сува под вентилирани место.За да се избегне оставајќи измет на пластична растенија, препорачливо е да растенија еднаш неделно.Забелешка : Овие се само за симулација на растенијата, а не вистински растенија.Тие се направени од пластика, па ние ви препорачуваме ставање во вентилирани место за 24 часа пред да го користите.Ве молиме имајте во предвид големината пред да го купат тоа и овозможи 2cm грешка поради рака мерка.Ние го цениме вашето разбирање и се надевам дека ќе уживате во нашите производи!Опис на Spanish Decoración де planta де árbol де plástico naranja став decoración де paisaje acuático де pecera де acuario Color : naranja, tamaño гранде; Материјал : plástico, resina; Peso neto : 103g Contenido del paquete : 1 x planta де acuario; Tamaño вкупно : 12 x 7 x 20 см / 4.7" x 2.8" x 7.9" (L * W * H) Un gran adorno став decorar дин tanque о pecera един дин apariencia realista, mejora ел atractivo визуелна.Diseño един una база ponderada para que la planta se mantenga firme bajo ел agua.En comparación един лас plantas naturales, no se pudrirá, es duradero став он uso prolongado.

Особините

Купувачите избираат и