.

.

YUESFZ Голи Бакарна Жица Серпентина Еден Цврст Меч Жица Електрични 99.9% Чист Природен Индустриски Суровини 20 милиони Месинг Жица (Големина : Diameter1mm)

YUESFZ Голи Бакарна Жица Серпентина Еден Цврст Меч Жица Електрични 99.9% Чист Природен Индустриски Суровини 20 милиони

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Димензии : Дијаметар : 0.1 mm-2mm, Должина : 65.6 нога/2000cm.Погоден за занаети како на пример, накит и ткаење или за електрични заземјување жица употреба.Поголем од 99% чист бакар со висок коефициент на топлинска спроводливост и пластичност.Uninsulated едно влакно жица,стабилна својства, отпорност на абење, отпорност на корозија,Можност да се носат висока температура.Погодна за накит, embellishments; декорација.

Особините

Купувачите избираат и