.

.

Mushkin 64GB (2X32GB) Максимум Lumina DDR4-3200 PC4-25600 3200MHz 14-18-18-38 Десктоп Меморија Модел MLA4C320EJJP32GX2

Mushkin 64GB (2X32GB) Максимум Lumina DDR4-3200 PC4-25600 3200MHz 14-18-18-38 Десктоп Меморија Модел MLA4C320EJJP32GX2

DEN 9575.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Тип : DDR4 UDIMM.Напон : 1.4 Против Брзо Спец : PC4-25600. Фреквенција : 3200. Полнење Тип : Двојно Полнење.Модул Големина : 64 GB (2 X32 GB).Mushkin 64 GB (2 X32 GB) Максимум Lumina DDR4-3200 PC4-25600 3200 MHz 14-18-18-38 Десктоп Меморија Модел MLA4 C320 EJJP32 GX2.

Особините

Купувачите избираат и