.

.

Pufferfish Коктел Чаша, Коктел Чаша Goblet Транспарентен Чаша за Мартини Чаша Персоналните Облик Porkfish Купот на Семејството Партија Бар Пијалок-200ml

Pufferfish Коктел Чаша, Коктел Чаша Goblet Транспарентен Чаша за Мартини Чаша Персоналните Облик Porkfish Купот на Семејството

DEN 599.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

На pufferfish форма е креативно и ново.Тоа е добра идеја да им даде на пријатели и роднини како подарок.На puffer риба коктел стакло може да биде исполнет со чаши вино, сокови, и млечни напивки.Тоа е мулти-цел и многу удобен.Висок borosilicate стакло, отпорни на топлина, киселина и алкално отпорни, трајни и лесни да се чистат.Pufferfish коктел чаша е од суштинско значење за вашата трпезариска маса и кујна.Многу погодна за семејството, за статистика, пикник, пешачење или кампување авантура, вклучувајќи вода, кафе, чај, вино, коктели, сладолед, пиво, пијалаци.Големина : околу 18*9cm (7*3.5 инчи) Капацитет : 200ml.Спецификација : Боја : транспарентна Материјал : стакло Капацитет : 195ml Големина : околу 18*9cm (7*3.5 инчи) Тежина : околу 120 грама Пакет : 1 PCS Pufferfish Коктел Чаша Потсетување : на Производи се понекогаш одложен поради разни виша сила фактори како што логистика, времето, царина, итн.Ве молиме почекајте неколку дена.ви благодариме за разбирањето.Боите на сликата за повикување само.Поради ограничувањата на фотографија опрема, различните екрани и светла се нешто различни од оригиналната оние.Се надевам да се добие вашето разбирање.Поради прирачник за мерење, ве молиме да дозволи отстапување од 1-3cm.

Особините

Color:
transparent
Material:
glass
Capacity:
195ml
Size:
about 18*9cm (7*3.5 inches)
Weight:
about 120 grams
Package:
1PCS Pufferfish Cocktail Glass :
Reminder:
Products are sometimes delayed due to various force majeure factors such as logistics, weather, customs, etc. Please wait a few days. thank you for understanding. :
The colors in the picture are for reference only. Due to the limitations of photography equipment, the different screens and lights are slightly different from the original ones. Hope to get your understanding. :
Due to manual measurement, please allow a deviation of 1-3cm :

Купувачите избираат и