.

.

Фокс Печати Ѕид Плоча, Електричниот Штекер Покрива Ѕидот/Прекинувач Плоча

Фокс Печати Ѕид Плоча, Електричниот Штекер Покрива Ѕидот/Прекинувач Плоча

DEN 2076.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал Опис : На Животната Средина Abs.Производ Перформанси : Изработени Од Поликарбонат Термопластични Материјали, Нуди Можност За Издржливост, Флексибилност И Еластичност, И Може Да Издржи Тешко Влијание И Гравитацијата.На Оваа Високо-Квалитетни Материјали Помага Да Се Прошири Работниот Век На Обвивка, Што Го Прави Речиси Нераскинлива.Непречено Заоблени Дизајн Спречува Прашината Акумулација И Е Лесно Да Се Чисти.Топлина И Исчезнува Отпор, Може да Издржи Температура Од 100 ¢ "ѓ, за Да се Спречи промена на Бојата И Исчезнува Предизвикани Од долготрајно Користење.Стандардната Големина Е Лесно Да Го Инсталирате На Ѕид, Мрежа За Да Се Покријат Повеќе Ѕид Несовршености, Што Ги Прави Лесно Да Ги Красат Било Кој Стандарден Приклучок.Применливи Сценарија : Многу Погодна За Станбени И Комерцијални Области.Додаток Структура : Празна Обвивка Без Инсталација, Вклучувајќи 1 Насликани Завртка.Фокс Печати Ѕид Плоча Се Префрлите Плочи Се Идеални За Промена Од Здодевни Обичен Прекинувач Плочи.Има Едноставно Се Нема Други Декорирани Switch Плочи На Располагање Која Може Да Се Спореди Со Богатството На Бои И Резолуција Дека Фокс Печати Ѕид Плоча Може Да Се Постигне.Секој Декоративни Ѕид Плоча Има Конечна Ув Излечи Високо Сјаен Финиш.Ова Создава Исклучително Издржлив Сјајна Завршница, Кој Исто Така Помага Во Заштита Од Гребнатинки И Гребнатини.Секој Switch Плоча Доаѓа Убаво И Професионално Спакувана Во Јие Преку Блистер Пакување И Се Одлични За Давање На Подарок.

Особините

Купувачите избираат и