.

.

Generici Мини Фан, Силна Издржливи 3 Ниво Рачни Фанови Свитлива се Справи со Удобен, Практичен за Отворено(Вигор Жолт)

Generici Мини Фан, Силна Издржливи 3 Ниво Рачни Фанови Свитлива се Справи со Удобен, Практичен за Отворено(Вигор Жолт)

DEN 1716.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

3 НИВО : Со 3 брзина прилагодувања, ветрот е силен и долготраен, што ќе ви овозможи да се задржи кул и удобно во жешките летни.АБС МАТЕРИЈАЛ : Изработени од АБС материјал, структурата е силна, со притисок отпорни, може да се користат со доверба.ИДЕАЛЕН ПОДАРОК : Може да се даде на вашето семејство и пријатели како подарок.Симпатична, мали и практични gadgets се погодни за повеќето луѓе.КОЛИЧКА за РАЧКА : Дизајниран со склоплива се справи, е многу погодна за употреба на отворено, со што свежина во жешките летни.МИНИ ГОЛЕМИНА : На компактна големина е лесно да се носат и продавница, и лесно може да се стави во ранец за лесна употреба.Функција : 1. 3 НИВО : Со 3 брзина прилагодувања, ветрот е силен и долготраен, што ќе ви овозможи да се задржи кул и удобно во топла summer2. АБС МАТЕРИЈАЛ : Изработени од АБС материјал, структурата е силна, со притисок отпорни, може да се користи со confidence3. КОЛИЧКА за РАЧКА : Дизајниран со склоплива се справи, е многу погодна за употреба на отворено, со што свежина во топла summer4. МИНИ ГОЛЕМИНА : На компактна големина е лесно да се носат и продавница, и лесно може да се стави во ранец за лесно use5. ИДЕАЛЕН ПОДАРОК : Може да се даде на вашето семејство и пријатели како подарок.Симпатична, мали и практични gadgets се погодни за повеќето people How да се Користат : 1. Ве молиме целосно полнење на производот пред да го користите за прв пат, или да користите мобилен напојување или компјутер да наплаќаат за тоа.2. Индикаторот за полнење : светлината е кога полнењето, и тоа се гаси кога батеријата е полна.3. Вклучете копчето : притиснете на копчето за да започне фан, производот е на најниската брзина, а потоа притиснете го копчето за брзо да се прилагоди на средна брзина, притиснете трет пат за да се префрлите на висока брзина, притиснете четврти пат да го исклучите фан; долго притиснете го копчето за да го вклучите или исклучите LED светло.4. Кога батеријата напон е мала, менувачот, ве молиме полнење во time Specification : Предмет Тип : Виткање Fan Product Материјал : ABS Пластика, Електронски Compo.

Особините

Item Type:
Folding Fan
Product Material:
ABS Plastic, Electronic Compo

Купувачите избираат и