.

.

HTHLVMD Мажите Пролет, Есен Маици Тенок Одговара Crewneck Долг Ракав Шарени Цвет Кошула Sweatshirt Врвот Блуза Tee

HTHLVMD Мажите Пролет, Есен Маици Тенок Одговара Crewneck Долг Ракав Шарени Цвет Кошула Sweatshirt Врвот Блуза Tee

DEN 503.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Материјал : Памук и Полиестер.Забелешка : Бидејќи на различни монитори во секој компјутер, фотографии и предмети ќе биде малку поинаков.И ве молам, ум дека мал луѓе ќе се кандидира малку големи.Облека за нега : Машина перат во нежни, препорачуваме рака мие со ладна вода, линија сува, не кајгана, ниско ниво на железо ако е потребно.Се повлече На затворање.Внимание : Generic Големина на Табелата Не Е Нашата Големина;Ние препорачуваме купување на 2 или 3 големини поголем од вообичаеното.Пред да нарачате,ве молиме погледнете на нашата Големина на Табелата во лево од нашата Слика за повеќето точни одговара.ТКАЕНИНИ : Logeeyar mens мода облека Атмосфера-мека памучна ткаенина нуди врвна удобност,добра сума на истегнување, дише, кожата на допир, удобен за носење, прави да се чувствувате добро.ДИЗАЈН : Трајни еластични долги sleev Т-маица виткање круг necked, Кој со контраст боја и цветни печатење стил,покажува чисто и природно стил.СТИЛ : Случајни тенок одговара долг ракав Маици мека на допир за удобен носи, чист памук се чувствува страшно сите денот долго.ПОЈАВУВАЊЕ На : tee континуирано за секојдневно носење : Фармерки, twill товар панталони, спортски панталони одговара на sweatshirt добро.Најдобар подарок за вашиот маж , татко и син.Прилики : спортови, безбол, плажа,спортски, тренингот, бизнис,дневен фустан и неформални прилики.Без разлика дали сте во теретана или на каучот прави облека кои ќе го издржат било активност или не активност.Добредојдовте на HTHLVMD трговскиот центар.Ние ќе се фокусираме на продажба на високо квалитетни производи со разумна цена.Големина : S Биста : 100cm/39.37" Должина : 66cm/25.98" Ракав : 63cm/24.80" Големина : M Биста : 105cm/41.34" Должина : 67cm/26.38" Ракав : 64cm/25.20" Големина : L Биста : 110cm/43.31" Должина : 68cm/26.77" Ракав : 65cm/25.59" Големина : XL Биста : 115cm/45.28" Должина : 69cm/27.17" Ракав : 66cm/25.98" Големина : XXL Биста : 120cm/47.24" Должина : 70cm/27.56" Ракав : 67cm/26.38".

Особините

Купувачите избираат и