.

.

Мачка Дрво за Внатрешна Мачки - Активност Центар Мачка Кула, Мачка Condo со Целосна Сисал Гребење Мислења за Мачиња, Кат Маратон Кули со Костур

Мачка Дрво за Внатрешна Мачки - Активност Центар Мачка Кула, Мачка Condo со Целосна Сисал Гребење Мислења за Мачиња, Кат

DEN 1174.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

СОВРШЕНО ЗА КАЧУВАЊЕ ИЛИ чекалницата дреме - Ако сте во пазарот за пријатна condo за вашите мачки пријател, тогаш нашата мачка дрво е токму она што го барате за.Тоа доаѓа со цилиндрични aisle, и 2 perches, која совршено одговара на вашите мачка потребите за качување или чекалницата дреме.НУДАТ ГОЛЕМ INTERSPACE ЗА МАЧИЊА - На цилиндрични тунелот, големи платформа, и костур, исто така, нудат голем interspace за мачиња да се одморат и погледнете наоколу.Светла боја ја прави оваа мачка кула, кул и стилски!Тоа во голема мера ќе ве молиме вашите мачки.ВАШИОТ МАЧЕ ИЛИ МАЧКА ЌЕ го САКАМ ТОА - Оваа мачка дрво со гребење мислења ги комбинира придобивките од отворен дрво со безбедноста на затворен мачка мебел.Мачката дрвото обезбедува вашиот мачки пријател со оптимално површини за острење канџи, забавно место за играње, и на некој начин да покаже импресивна качување и скокање вештини—плус пријатно место за naptime.СИСАЛ ЈАЖЕ ЗА ВАШИОТ KITTIES ДА НУЛА - издолжени пост е речиси целосно покриена во сисал јаже за вашиот kitties да нула, што помага да се промовираат здрави нокти и позитивни гребење однесување.НАШАТА МИСИЈА Нашата мисија е да им понуди на еколошки одговорен производи кои ќе го подобрат животот на домашни миленици преку оригиналност и вредност.Мачките се семејство!Тоа е причината зошто ние го земе голем напор во обезбедување на супериорен мачка производи.Имаме мачки и разбирање на нивните потреби.Ние, исто така, разбирам дека сакате најдобрите производи на голема цена.СОВРШЕНО ЗА КАЧУВАЊЕ ИЛИ чекалницата дреме - Ако сте во пазарот за пријатна condo за вашите мачки пријател, тогаш нашата мачка дрво е токму она што го барате за.Тоа доаѓа со цилиндрични aisle, и 2 perches, која совршено одговара на вашите мачки потребите за качување или чекалницата дреме.НУДАТ ГОЛЕМ INTERSPACE ЗА МАЧИЊА - На цилиндрични тунелот, големи платформа, и костур, исто така, нудат голем interspace за мачиња да се одморат и погледнете наоколу.Светла боја ја прави оваа мачка кула, кул и стилски!Тоа во голема мера ќе ве молиме вашите мачки.ВАШИОТ МАЧЕ ИЛИ МАЧКА ЌЕ го САКАМ ТОА - Оваа мачка дрво со гребење мислења ги комбинира придобивките од отворен дрво со безбедноста на затворен мачка мебел.Мачката дрвото обезбедува вашиот мачки пријател со оптимално површини за острење канџи, забавно место за играње, и на некој начин да покаже импресивна качување и скокање вештини—плус пријатно место за naptime.СИСАЛ ЈАЖЕ ЗА ВАШИОТ KITTIES ДА НУЛА - издолжени пост е речиси целосно покриена во сисал јаже за вашиот kitties да нула, што помага да се промовираат здрави нокти и позитивни гребење однесување.

Особините

Купувачите избираат и