.

.

FENXIXI Двојно Заврши Тен Четка Лице Concealer Прав Шминка Четка Меша Течни Фондацијата Крем Козметика Четка (Боја : A)

FENXIXI Двојно Заврши Тен Четка Лице Concealer Прав Шминка Четка Меша Течни Фондацијата Крем Козметика Четка (Боја : A)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Погодност за да ги зачувувате и да носи, тоа е идеална за вашето патување.Меки главата е идеален за примена лице во прав и руменило.Погоден за професионална употреба или домашна употреба.Идеален начин да ви помогне да се погледне вашата убава најдобрите секој ден!.Четка рачка материјал : дрвена рачка.Погодност за да ги зачувувате и да носи, тоа е идеална за вашето патување.Меки главата е идеален за примена лице во прав и руменило.Погоден за професионална употреба или домашна употреба.Идеален начин да ви помогне да се погледне вашата убава најдобрите секој ден!Спецификации : Четка рачка материјал : дрвени handle Brush се справи со спецификации : portable Applicable луѓе : general Type : Лабава во Прав со Четка-1#, Рамна Глава Четка-2#, Фондацијата Четка-3#, Двојно Главата Четка-4#, Пламен Четка-5#, Двојна Глава-Скрие Сенката за Очи-6#, Двојна Глава-Висока Светлина Сенката за Очи-7#, Двојна Глава-Висок Сјај Усна Четка-8#, Двојна Глава-Веѓата Четка и Eyelash Четка-9#, Двојна Глава-Усна Линија Concealer-10# ,10pcs сет ,5pcs сет Л,5pcs поставите S (изборен)Боја : pink Package вклучуваат : 5pcs,10pcs x Шминка brushes Notes : 1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.2. Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Особините

Купувачите избираат и