.

.

1/72 AGM-123 Скипер II Проектили (Сет од 2)

1/72 AGM-123 Скипер II Проектили (Сет од 2)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Вдлабнати Заковки.Точни Детали.Секој објект квалитет се проверуваат пред превозот.Вдлабнати Линии.Објектот дизајнирани со помош на вистинскиот предмет референци.Ставка(и) е/се LCD-базирани SLA печатени користење на УВ излечи смола и ќе биде предаден unpainted и со 3 D печатење поддржува во прилог.Сите предмети добиваат 20 мин миење циклус на со 2 десет минутни sonic се мијат циклуси проследено со 6-до-10 минути лек.Објектот може да се грундира со акрил, лак или емајл тип боја.Лесно песок и/или премиер било хоризонтална striations поради печатење процес.Отстранете ги поддржува почнувајќи од врвот надолу и да се почне со ослободувањето на оние поддржува поврзан со мала и кревка детали.Препорачуваме користење на CA за прикачување на објектот за да ги модел или пополнување било несовршености.Item(s) ќе имаат функции кои се кршливи или исклучително нежен и склони кон кршење ако не е правилно решена. 3 D печатење поддршка конфигурации може да биде различно од оние во фотографии, ако е применливо.Фотографии може да вклучуваат CAD донел датотека се користи за печатење за да се потенцира детали кои не стојат добро и во редовни фотографии.Не се наменети за малите деца, поради гушење опасности и само треба да се купат од страна на искусни modelers поради фини детали и печатач за поддршка на отстранување.Бројот на објекти во вашата нарачка се пресметува со множење на квантитетот ќе се избрани од страна на број на предмети по собата, ако е применливо.Сите предмети се печатени во цел тие да се купи.Некои објекти се бара печати време од 7 до 9 часа.Сметководство за печатење пати, обем на нарачки, изданија поради слабиот квалитет или неуспех ве молиме овозможи 3 до 5 дена пред да бидат испратени.Како и секогаш, се чувствуваат слободни да се е-мејл мене со било какви прашања.

Особините

Купувачите избираат и