.

.

Ќе Прочитате Мојата Кошула Младите Pullover Дуксери Sweatpants Одговараат На 2 Парче Долг Ракав Sweatshirt Маскирани Сет

Ќе Прочитате Мојата Кошула Младите Pullover Дуксери Sweatpants Одговараат На 2 Парче Долг Ракав Sweatshirt Маскирани Сет

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Полиестер.Направени во САД или Увезуваат.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Оваа качулка одговараат е изработен од полиестер, ткаенина е малку еластичен, раката се чувствуваат е умерен, мека, пот-абсорбента, дише, не е лесно да се намали, pilling и деформација, удобен за носење и издржливи.Џемперот одговараат е лабава-фитинг, погодна за луѓе на секоја тело форма.Удобно хауба, гаќи со прилагодливи drawstring, може да се прилагоди на големината.Покриени еластична корселе одговара на вашиот половината совршено и прави да се чувствувате удобно за време на вежбање.Имаме шест големини за да го изберете од : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL.Ве молиме проверете ги детали мапата или подолу пред купување, и набавка на соодветна големина.Во пакет : 1 со долги ракави качулка и 1 пар на панталони.Модерен и симпатична џемпер одговараат е многу погодна за секојдневно носење во пролет и есен, одмор, прошетка, плажа, да се патува, трчање, велосипедизам, кампување, пикник, одмор, итн.Совршен подарок за пријатели, семејство или себе си на родендени, денот на Благодарноста, Божиќ, било одмор.Поради прирачник за мерење, грешка на 1-2 cm е нормален феномен.Ако сте го купиле нашите производи џемпер одговараат на, ве молиме слободно контактирајте со нас преку е-маил.Ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши во рок од 24 часа, ве молиме остатокот увери се Купи.Оваа качулка одговараат е изработен од полиестер, ткаенина е малку еластичен, раката се чувствуваат е умерен, мека, пот-абсорбента, дише, не е лесно да се намали, pilling и деформација, удобен за носење и издржливи.Имаме шест големини за вас да се избере : S, должина : 50.8 cm/20 инчи, биста : 78 см/30.7 инчи, панталони должина : 73.9 cm/29.1 инчи, половината : 49 cm/19.3 инчи,М, должина на : 52.8 cm/20.8 инчи, биста : 81.8 cm/32.2 инчи, панталони должина : 79 цм/31.1 инчи, половината : 51.8 cm/20.4 инчи,L, должина : 56.9 cm/22.4 инчи, биста : 85.9 cm/33.8 инчи, панталони должина : 83.8 cm/33 инчи, половината : 55.9 см/22 инчи,XL, должина : 59.9 cm/23.6 инчи, биста : 89.9 cm/35.4 инчи, панталони должина : 88.9 cm/35 инчи, половината : 59.9 cm/23.6 инчи,2 XL, должина : 65 cm/25.6 инчи, биста : 96 см/37.8 инчи, панталони должина : 93 см/36.6 инчи, половината : 64 cm/25.2 инчи,3 XL, должина : 68.5 cm / 27 инчи, биста : 99.5 cm / 39.2 инчи, панталони должина : 97 см / 38.2 инчи, половината : 68 cm / 26.7 инчи, ве молиме проверете со детален цртеж пред купување, и купи соодветна големина,модерен и симпатична џемпер одговараат е многу погодна за секојдневно носење во пролет и есен, одмор, прошетка, плажа, да се патува, трчање, велосипедизам, кампување, пикник, одмор, итн.Голем избор на исклучителна подароци за пријателите и семејството на родендени, денот на Благодарноста, Божиќ, било одмор.Потсетување : препорачливо е да се мијат со рака, не се впие за долго време, не bleach, и миењето температура не треба да надминува 45ºC.Забелешка : Поради различни брендови на набљудувачите, нормално е дека може да има мали разлики во боите на производите, всушност, се примени.Ви благодариме за вашето разбирање.

Особините

Купувачите избираат и