.

.

SHENYI Лабораториски Материјали Две-Necked Колба Вертикален Форма,со Два Necks Стандард Мелење Устата,Капацитет 250ml,Средината Заеднички 24/29 и Странични Заеднички 24/29 (Капац

SHENYI Лабораториски Материјали Две-Necked Колба Вертикален Форма,со Два Necks Стандард Мелење Устата,Капацитет 250ml,Средината

DEN 2609.04

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сигурен Квалитет, Силни и Издржливи Лабораториска Опрема што се Користи во Училиштата, Професионални Структури, и во Лаборатории.Класификација : Колба.Број на модел : Две-necked вертикален колба 250ml 24/29+24/29. Напомена : ве Молиме да Обрнете Внимание на Безбедноста при Користење на Лабораториска Опрема за Научни Експерименти.Ние, Исто Така, Имаат И Други Стручни, Научни Лабораториски Производи.ако е Потребно, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас!Две-necked колба вертикален форма,со два necks стандард мелење устата,Капацитет 250ml,Средината заеднички 24/29 и странични заеднички 24/29the максимален дијаметар на колба е околу 88 мм.Капацитет : 250ml Middle заеднички : 24/29 Странични заеднички : 24/29.

Особините

Купувачите избираат и