.

.

XJJZS Bluetooth Звучник Мали Водоотпорен Бања Говорникот Отворено Звучникот Bluetooth Звучник (Боја : A)

XJJZS Bluetooth Звучник Мали Водоотпорен Бања Говорникот Отворено Звучникот Bluetooth Звучник (Боја : A)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Добар звук доаѓа од добри звучници, висока конфигурација увезени материјал јазик, 45mm дијаметар, ново надгради 20-dual core внатрешни магнетни ниска фреквенција дијафрагмата, изработка на ниска фреквенција повеќе енергични и постигнување револуционерен скок во бас. 2 X8 W висока моќност, повеќе продорен звук, мала големина и висока моќност, кога две аудио звучници се користат заедно, моќта е двојно, и шок е пука. 360° опкружувачки звук, безжични интерконекција, двојно стерео влијание, уживаат во неверојатно кино ефект.Секој детал е искрена работа, опкружена со стерео звук, тешки бас, Bluetooth чип, метално тело, HD редукција на шум, долго траење на батеријата.Тешки ниска аудио, висока верност искуство, се разбуди на двете уши, и да уживате во удобноста донесе со добар квалитет на звукот.Добар звук доаѓа од добри звучници, висока конфигурација увезени материјал јазик, 45mm дијаметар, ново надгради 20-dual core внатрешни магнетни ниска фреквенција дијафрагмата, изработка на ниска фреквенција повеќе енергични и постигнување револуционерен скок во бас.2 X8 W висока моќност, повеќе продорен звук, мала големина и висока моќност, кога две аудио звучници се користат заедно, моќта е двојно, и шок е пука.Нова надградба, Bluetooth 5.0 технологија, надградба на Bluetooth 5.0, компатибилност, стабилноста, функционалноста, итн.Очигледно подобрување.Широко се компатибилни, Bluetooth може да се користи за поддршка на мобилни телефони, таблети, компјутери и други уреди за да пуштате музика. 15 метри бариера-бесплатна конекција, пријатно чувство донесе со добар квалитет на звукот.Уживаат во музика за долго време, и ново надгради батеријата ви овозможува да слушате доволно во исто време.ТФ-картичка plug and play, dual-фреквенција декодирање, поддршка мобилен уред за складирање ТФ-картичка аудио датотеки.Номинална моќност : 8 W.Пакет тип : официјалниот стандард.Метод на конекција : Bluetooth конекција.Напојување режим : вграден-во литиум батерија.Школка материјал : метал.Големина : 60x60x40mm.Дали за поддршкаСТАН : Yes.Играње време : 8 часа.Говорникот материјал : Qin магнет.Говорникот единица : dual јазик.Поради прирачник за мерење, на дозволената мерење на отстапување е 1-3cm.360° опкружувачки звук, безжични интерконекција, двојно стерео влијание, уживаат во неверојатно кино ефект.Секој детал е искрена работа, опкружена со стерео звук, тешки бас, Bluetooth чип, метално тело, HD редукција на шум, долго траење на батеријата.Тешки ниска аудио, висока верност искуство, се разбуди на двете уши, и да уживате во удобноста донесе со добар квалитет на звукот.

Особините

Купувачите избираат и