.

.

Кујнски нож Комунални Кујна 0 Преклопен Нож од Нерѓосувачки Челик BBQ Кампување Fishinig Алатки Природни Маслиново Дрво се Справи со НОВИ остар (Боја : A)

Кујнски нож Комунални Кујна 0 Преклопен Нож од Нерѓосувачки Челик BBQ Кампување Fishinig Алатки Природни Маслиново Дрво

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Кујнски нож го поставите остри кујнски нож.Ве молиме да не ги користите овие 0 до намалување на коскената други хард храна, во спротивно тоа ќе го оштети.По употреба, ве молиме бидете сигурни да деканот на 0, сува тоа со чиста крпа, се става во сув и вентилирани место.Кога 0 е тапа, ве молиме да користите острилка или воденичен камен мелење напред назад неколку пати, тогаш 0 ќе биде толку остри како нови.Ве молиме не користете го вашиот прст за да се тестираат на острината на ножот.Кујнски нож го поставите остри кујнски knife Full должина : 220mm Blade должина : 95mm Blade ширина : 25mm Blade дебелина : 3.4 mm Weight : 195g Сечилото материјал : 440 CHardness : 57 HRCSurface : црна tinanium, 3 D боја шема printing Handle материјали : челик + природни маслиново дрво handle Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.мали кујнски нож кујнски нож острилка јапонски кујнски нож.

Особините

Купувачите избираат и