.

.

HP Павилјон x360 14 Насловна & Бизнис 2-во-1 Лаптоп (Intel i3-1125G4 4-Core, 32GB RAM меморија, 1TB м.2 SATA SSD, Intel UHD, 14.0 Touch HD (1366x768), Win 11 Про) со MS 365 Лични, Центар

HP Павилјон x360 14 Насловна & Бизнис 2-во-1 Лаптоп (Intel i3-1125G4 4-Core, 32GB RAM меморија, 1TB м.2 SATA SSD, Intel

DEN 1768.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Надгради】 Печат е отворена за Хардвер/Софтвер се надополни само за подобрување на перформансите. 14.0" HD (1366x768) 60 Hz екран осетлив на допир LCD Дисплеј; 802.11 секира Wifi, Bluetooth 5.2, 720p HD Камера, Тастатура, Активно Пенкало. 【Моќни Перформанси со Intel Core i3-1125 G4 Quad Core】 11 Генерација Intel Core i3-1125 G4 2.0 GHz Процесор (до 3.7 GHz, 8 MB Cache, 4-Јадра, 8-Конци, ) ; Intel UHD Интегрирана Графика,. 【Голема Брзина и Мултитаскинг】 32 GB DDR4 SODIMM; 65 W Напојување, 3-Cell 43 WHr Батерија; Природни Сребрена Боја,. 【Огромна Складирање】 1 TB SATA SSD; 2 USB 3.1 Gen1, 1 HDMI, USB 3.1 Тип-C Gen2, Micro SD Читач, Нема Оптички Диск, приклучок за Слушалки/Микрофон Комбо Џек., Windows 11 Про-64., 1 Година од Производителот гаранција од Great Price Tech (Професионално надоградена со Great Price Tech).Вклучува Microsoft 365 Лични 1 Година Претплата за 1 User(Microsoft 365 Лични 12-Месечна Претплата, 1 лице Премиум Office апликации 1 TB One Drive cloud складирање PC/Mac;Годишна Чланарина;Работи на Windows, mac OS, i OS и Android), Dockztorm USB Хаб.Great Price Tech продава компјутери со сопствени/надгради конфигурации за да се подобрат перформансите на системот.Ако компјутерот има измени како што е наведено погоре, производителот кутија беше отворена од страна на нашите високо обучени техничари за тестирање, инспекција и инсталација на надградби според спецификациите рекламира.Сите компјутери и компоненти се сосема нови.Процесор : Intel Core i3-1125 G4 2.0 GHz Процесор (11 Генерација, до 3.7 GHz, 8 MB Cache, 4-Јадра, 8-Конци, Складирање : 1 TB SATA SSD (Solid State Drive)Меморија : 32 GB DDR4 ТАКА-DIMMGraphics : Intel UHD Интегрирана Графика, Оперативен Систем : Windows 11 Про-64 Connectivity : 802.11 секира Wifi, Bluetooth 5.2, Камера : 720p HD Webcam Input/Излез : , на островот-стил Сребро Тастатура Активно Пенкало, Екранот : 14.0" HD (1366x768) 60 Hz 16 : 9 екран осетлив на допир LCD Display Ports/Слотови : 2 USB 3.1 Gen1, 1 HDMI, USB 3.1 Тип-C Gen2, Micro SD Читач, Нема Оптички Диск, приклучок за Слушалки/Микрофон Комбо Jack Battery : 65 W Напојување, 3-Cell 43 WHr Battery Color : Природни Silver Form/Стил : Convertible Product Димензии (Wx Lx H) : 12.68 ВО x 8.23 ВО x .8 ВО.Тежина : 3.30lb1 Година Производителот гаранција од Great Price Tech (Професионално надоградена со Great Price Tech) Microsoft 365 Лични 1 Година Претплата за 1 User Model : QQ2-01024 Model Број : MC36512 Месечна Претплата Office Апликации 1 TB One Drive.

Особините

Купувачите избираат и