.

.

Пепел Фах Керамички Пура Ashtray Луксузни Голема Пепел Фах 8.1 во Квадратни Цигари Ashtray ,за Пушач Отворен и Затворен Патио Дома Декор Кул ashtrays (Боја : Зелена)

Пепел Фах Керамички Пура Ashtray Луксузни Голема Пепел Фах 8.1 во Квадратни Цигари Ashtray ,за Пушач Отворен и Затворен

DEN 1672.32

Износот
Во форма достапна за нарачката

Убаво дополнителна декорација во домот, градината, канцеларија, хотел, ресторан, и сл. *Керамички материјал, со прецизен carvings, истакнувајќи nobleness, мода и елеганција. *Убава и издржливи, тоа може да додадете посебност на почетниот повеќе од обичните ashtrays; тоа е исто така многу добар лични и бизнис подарок. *4 Пура Почива, лесно да се одржи. *Удобно допир и лесно да се чисти.Производ information Product Име : Пура Ashtray Material : Ceramic Color : сина, green Weight : 785g Size : 8.1 x 8.1 x 1.4 во(20.5 x 20.5 x 3.5 cm)Совети : Прирачник за мерење на параметри на производот (вклучувајќи големина и боја), не може да биде мала грешка, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодариме за разбирањето!Ashtray е одличен начин да се скрие грдата отпушоци од цигари и пепел, исто така, единствена дома декор.Никогаш не треба да се погледне одвратно пушки повторно.

Особините

Купувачите избираат и