.

.

Hoover Комерцијални HushTone Исправена Правосмукалка, 15 инчи со Intellibelt, За Тепих и Тешко Подови, CH54115, Сива

Hoover Комерцијални HushTone Исправена Правосмукалка, 15 инчи со Intellibelt, За Тепих и Тешко Подови, CH54115, Сива

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

HUSHTONE 2-БРЗИНА на МОТОР : Брзо да се префрлате помеѓу помалку нарушување со тивка 69 d B перформанси и Поттик Режим за екстра моќ.ПРОДОЛЖЕН ЖИВОТ ПОЈАС : Напредни circuitry штити долготрајни појас од затворање на моторни исклучува за да се избегне појас кршење.ЗАПЕЧАТЕНИ АЛЕРГЕН СИСТЕМ : Стапици во 99% од нечистотија, прав и полен надолу за да 0.5 microns за почист воздух со Hexaguard Технологија.НЕ се ПОТРЕБНИ АЛАТКИ : Подготвен да се користи право надвор од кутијата, и воздушен пат може да биде исчистена во секунди без алатки.БРЗ-ПРОМЕНА на КАБЕЛОТ : Опремени со 40 ft.долго мозок кои лесно може да се замени за да се намалат трошоците.На Hoover Комерцијални CH54115 Hush Tone 15-Инчен 2-Брзина Исправена Правосмукалка со Intelli Belt е силните, молчи тип.Тоа е Hush Tone 2-Брзина на Мотор предизвикува помалку нарушување со 69 d B звук кога ќе сакате и повеќе перформанси кога ви треба, и со тоа ги Зголеми Режим.Намалување на трошоци за поправка и одржување време со брз-промена мозок и Intelli Belt, постојан појас заштитени со автоматско исклучување кога brushroll џем се случува.На запечатени алерген систем, со Hexaguard Технологија, стапици во 99% од нечистотија, прав и полен надолу за да 0.5 microns за почист воздух.Оваа правосмукалка е подготвен да се користи право надвор од кутијата : Нема собрание е потребно, и нема алатки се потребни за пристап до brushroll и појас систем.Нашата нова Hush Tone 2 брзина на мотор предизвикува помалку нарушување со 69 db звук кога ќе сакате и повеќе перформанси кога ви треба.Ние разбираме дека ова е алатка да ја заврши својата работа ефикасно и ефективно.Тоа е причината зошто ние дизајниран за вашиот Hush Tone со не-алатка за одржување, Intelli Belt, и запечатен алерген систем.Најдобро од сите Hush Tone со гордост изграден во U. S. А во нашиот Cookeville, TN Објект.Повеќе тивка потоа канцеларија на бучава, со својот совршен ден време за чистење алатка.Зафатен лобира, тивко ходници, и јадење области се одржуваат чисти без попречување на гостите.Зафатен чекалните се одржуваат чисти без попречување на пациентите.Вакуум толку тивко патрони сакајте го остварат својот затворање на време.

Особините

Купувачите избираат и