.

.

8 Парчиња Големи Тркалезни Дрвени Фенер Cutouts (11 инчи) инчен Виси Украси Празно Дрвени Дискови со Дупка Недовршени Predrilled Дрво Кругови со 32.8 ft Twine за Божиќ DIY Декорација

8 Парчиња Големи Тркалезни Дрвени Фенер Cutouts (11 инчи) инчен Виси Украси Празно Дрвени Дискови со Дупка Недовршени Predrilled

DEN 359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направете свој занаети : нашата фенер форма дрвени cutouts се погодни за DIY свој занаети, круг фенер облик дизајн обезбедува доволно простор за да можете да се применуваат различни идеи, како што се оставите вашиот потпис, празник поврзани со зборови, или нерешено Божиќ претставник модели, погодно за вас да се направи персоналните занаети.Внимателен дизајн : секој од нашите празен круг дрво дискови е дизајниран со дупка на врвот, можете да го користите долго twine ние обезбеди за гајтанот низ дупката, само се намали twine во соодветна должина, а потоа ќе може да се закачите на виси украси каде што сакате, како што се Божиќ дрво или од врата на врата, како украси.Голема големина и природен материјал : секоја од Божиќ недовршени predrilled виси украси мерки за прибл. 11 инчи во дијаметар, големи димензии направи објекти украсени око-фаќање, тие се изработени од природен дрвен материјал, кој мазна површина и дрво текстура, трајни да се користи и да се создаде рустикален стил.Дрвени украси материјали : ќе добиете 8 парчиња големи Божиќ круг фенер дрвени cutouts во вкупно, опремени со 1 парче twine прибл. 32.8 метри, доволно количество за да DIY вашиот празник Божиќ украси, ги исполнува упатствата за вашиот споделување и замена барања.Каде да се применуваат : недовршени predrilled дрво кругови со дупка се идеални празник декорација додатоци, можете да ги земе како елка украси, вратата оркестарот, партија оркестарот, виси украси, висат нив каде што сакате, можете исто така да ги применуваат и за други празници, како ноќта на Вештерките, за Нова Година, за роденден и повеќе.Големи димензии со фенер облик : Секој круг дрво парче е околу 28 cm/ 11 инчи во дијаметар, со цел во фенер облик со отвор на врвот, нежни и привлечни, можете да ја користите вашата имагинација да DIY Божиќ украси на празен простор на нив.Подарок избор : Ако сакате да направите значајни подароци за вашата сакана, можете да изберете нашите дрвени кругови виси украси да се DIY, измешајте ги со различни занаети да претставуваат и да се создаде различни занаети, а потоа да ги испратите на вашето семејство или пријатели.Спецификации : Главен материјал : wood Color : како слика shows Size : Дрво дискови : прибл. 11 инчи во diameter Twine должина : околу. 32.8 метри Количина : 8 парчиња Пакетот вклучува : 8 x Големи тркалезни дрвени дискови (twine е вклучен)Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме оставете малку големина грешка.

Особините

Купувачите избираат и