.

.

BDJKQLZ сапун Фармацевт 304 од не ' Рѓосувачки Челик Потоне Црна Сапун Фармацевт ABS Шише Кујната се Користи за Миење Слив Додатоци Течни Рефил и Издржливи (Боја : Црна)

BDJKQLZ сапун Фармацевт 304 од не ' Рѓосувачки Челик Потоне Црна Сапун Фармацевт ABS Шише Кујната се Користи за Миење Слив

DEN 480.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тоа им помага да се обучуваат децата да се мијат своите раце и да ги развие навиката на миење раце веднаш по активности и пред јадење!.Сапун фармацевт е изработен од ABS пластика шише и нерѓосувачки челик пумпа главата, киселина-отпорност, отпорност-отпор, трајни производи за долго време се користи.се вклопува потоне дупки од 25 mm до 38 mm, со максимален капацитет од 350 мл, нема потреба да се рефил со сапун често.Може да се користи за да додадете сапун, рака sanitizer, шампон, туш гел и други производи за чистење.Погоден за кујна чешми, садопери, или бања.Исто така се погодни за рачно или лосион за тело.Нема потреба од често се користи капацитетот надополнување на резервоар за надополнување.Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки челик + ABS Големина : како слика shown Suitable потоне дупка големина : 25-38mm Package Содржина : 1x сапун dispenser Only над пакет содржина, други се прикаже производот не се вклучени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Особините

Купувачите избираат и